Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją i outsourcingiem HR. Naszym kluczowym zadaniem jest selekcja i ocena kandydatów. Dlatego też prosimy o wstępną ofertę - jakimi narzędziami Państwo dysponujecie oraz jakie są ceny tych narzędzi i warunki zakupu.

Pełna oferta sprzedawanych przez nas testów (wraz z cenami) znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce KSIĘGARNIA. Informacje dotyczące warunków zakupu można znaleźć wybierając zakładkę KSIĘGARNIA, a dalej menu WARUNKI SPRZEDAŻY (w górnej części strony).

Czy Pracownia sprzedaje test MMPI a jeśli nie, to gdzie mogę go kupić?

Polska adaptacja MMPI-2 opracowana przez Pracownię jest u nas dostępna. Więcej informacji

Poszukuję 16 czynnikowego Kwestionariusza Osobowości Cattell'a (16PF). Nie znalazłam go w spisie rozprowadzanych przez Państwa testów. Czy go rozprowadzacie?

Nie, Pracownia nie wydaje ani nie sprzedaje tego testu. Wedle naszej wiedzy nikt w Polsce nie wydaje tego kwestionariusza.

Poszukuję następujących narzędzi:
- skala L. Termana i M. Merill do badania inteligencji
- oraz skali Rozwoju Psychomotoryki dziecka 0-3 lat Brunet-Lezine

Nie mamy w sprzedaży tych narzędzi. Żaden z tych testów nie jest w Polsce rozpowszechniany legalnie i żaden z nich nie ma polskiej normalizacji. Prowadzimy sprzedaż Dziecięcej Skali Rozwojowej (DSR), nowego testu przeznaczonego do badania poziomu rozwoju małych dzieci - w wieku od 2 miesięcy do 3 lat. Jest to polski test opracowany przez zespół Pracowni Testów Psychologicznych wzorowany na najpopularniejszych skalach rozwojowych dla małych dzieci.

Jestem programistą komputerowym i chciałbym napisać aplikację, która wspomagałaby psychologa w przeliczaniu wyników i umożliwiała wydruk wyników oraz przechowywanie ich w archiwum. Nie wykluczam możliwości publikacji programu na zasadzie shareware lub freeware. Czy do tego potrzebna jest mi zgoda właściciela praw autorskich do testu. Jeżeli tak to do kogo muszę się zwrócić?

Zdecydowanie potrzebna jest zgoda wydawcy testu, jeśli zamiarem jest rozpowszechnianie takiego programu. Prawem autorskim objęte są wszystkie elementy testu, w tym np. klucz, i w związku z tym każde ich komercyjne wykorzystanie powinno być uzgodnione z właścicielem praw autorskich (autorem lub wydawcą).

Secondary menu

płatności obsługuje payu