Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA
obraz

Z przyjemnością zawiadamiamy, że polska adaptacją DTVP-3 jest już dostępna w naszej Księgarni Symptomy: https://www.practest.com.pl/dtvp-3-test-rozwoju-percepcji-wzrokowej-%E2%80%93-wydanie-trzecie

obraz

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami ze stosowania i interpretacji wyników testów informujemy, że są dostępne nowe terminy szkoleń online.

Obecnie przyjmujemy zapisy na następujące szkolenia dostępne nie tylko dla psychologów, a także innych specjalistów po zaliczeniu kursu z podstaw psychometrii:

obraz

Z przyjemnością informujemy, że zakończyły się prace nad polską adaptacją DTVP-3: Testu Rozwoju Percepcji Wzrokowej – wersja 3. Większość materiałów jest już gotowa, czekamy na zakończenie druku podręcznika. Narzędzie pojawi się w sprzedaży jeszcze w maju. 

obraz

Z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy nowe szkolenie online: Test Kompetencji Rodzicielskich TKR w diagnozowaniu rodziców oraz kandydatów na rodziców.
Zobacz 

obraz

Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, święto nie tylko promujące czytelnictwo, ale także ochronę własności intelektualnej. Dla nas, jako wydawcy testów i kwestionariuszy psychologicznych, kwestia poszanowania praw autorskich jest niezwykle istotna. Dotyczy to zarówno ochrony własności intelektualnej twórców będących naszymi pracownikami lub współpracownikami, jak i praw autorskich zagranicznych wydawców, których narzędzia są adaptowane przez nas do stosowania w Polsce.

W związku z bliskim terminem ukazania się WISC-V z dniem 26 kwietnia kończymy sprzedawać podręcznik i pomoce do WISC-R. Arkusze zapisu WISC-R będą dostępne w sprzedaży do 30 września 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.

obraz

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich – coroczne święto organizowane w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej. Dlatego już od 16 kwietnia, nasza Księgarnia Symptomy serwuje szeroki wybór książek w promocyjnych cenach.

Oto główne pozycje naszego MENU:

obraz

Organizowane przez nas szkolenia ze stosowania i interpretacji testów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Mamy jednak jeszcze wolne miejsca na dwa z nich.

obraz

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzony corocznie 2 kwietnia, ma na celu propagowanie wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu, przeciwdziałanie dyskryminacji osób dotkniętych tym zaburzeniem, a także poprawę dostępu do usług opiekuńczych i pomocowych.

Secondary menu

płatności obsługuje payu