Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA
obraz

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje i zacząć stosować testy psychologiczne w pracy zawodowej?

Zapraszamy psychologów, a także pedagogów, pedagogów specjalnych, terapeutów zajęciowych, pediatrów, psychiatrów, pielęgniarki pediatryczne i psychiatryczne na szkolenia online ze stosowania i interpretacji następujących narzędzi z kategorii Metody Kliniczne:

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz aby zapewnić nieprzerwaną pracę księgarni wysyłkowej, Zarząd Pracowni Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. postanowił, że od 24 stycznia br. do odwołania stacjonarna Księgarnia Symptomy zostanie zamknięta.

obraz

Psychologów zainteresowanych doskonaleniem umiejętności diagnostycznych przy użyciu skali WISC ®-V, zapraszamy na szkolenia dotyczące tego narzędzia: podstawowe i uzupełniające.  W szkoleniach mogą wziąć udział jedynie psycholodzy, którzy mają dostęp do podręczników do WISC®-V, niezbędnych do wykonania ćwiczeń i pracy zaliczeniowej.

obraz

Czy stosowanie testów psychologicznych jest przydatne w Twojej pracy zawodowej?

Większość narzędzi dostępnych w naszej ofercie przeznaczonych jest wyłącznie dla psychologów, ale część została opracowywana jako narzędzia pracy także dla innych grup zawodowych: specjalistów HR, doradców zawodowych, pedagogów, socjologów, logopedów, neurologopedów, psychoterapeutów, terapeutów uzależnień, lekarzy, psychiatrów, pielęgniarek i in.

obraz

Jeszcze w tym miesiącu pojawi się w sprzedaży Inwentarz Stresu Rodzicielskiego PSI-4 przeznaczony do badania rodziców dzieci w wieku od 0 do 10 lat.

obraz

Zaczynamy kolejny semestr szkoleniowy!

Na naszej stronie pojawiły się nowe terminy szkoleń online z zakresu stosowania i interpretacji testów psychologicznych. Część z nich przeznaczona jest wyłącznie dla psychologów, ale na niektóre zapraszamy także innych specjalistów. Warunkiem udziału w szkoleniu przez osobę nie będącą psychologiem, jest zaliczenie szkolenia z Podstaw psychometrii.

2022-01-10
obraz

Rok 2021 r. dobiegł końca. Był dla nas wyjątkowo pracowity, gdyż wydaliśmy: Skalę Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte (WISC®-V), Test Rozwoju Percepcji Wzrokowej – wersja 3 (DTVP-3), Kwestionariusz Pozytywności (KP), nową wersję Dziecięcej Skali Rozwojowej DSR Plus oraz Wywiad do Diagnozy Autyzmu – Wersja Zrewidowana (ADI-R).

obraz

Chętnie obejmujemy patronatem wszystkie działania będące okazją do wymiany wiedzy, doświadczeń i umiejętności badaczy oraz praktyków klinicznych. Gratulujemy organizatorom kolejnego udanego Kongresu.

obraz

Nie możemy tej zimy zapewnić śniegu na Święta, ale prezenty pod choinkę owszem!

W Księgarni Symptomy znajdziesz olbrzymi wybór książek oraz gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci. Mamy też pozycje dla dorosłych: ciekawe książki, poradniki, albumy, a także tytuły specjalistyczne dla osób interesujących się psychologią i dziedzinami pokrewnymi.

Secondary menu

płatności obsługuje payu