Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA
obraz

Coraz więcej psychologów i innych specjalistów stosujących testy psychologiczne docenia zalety wykorzystania platformy Epsilon do przeprowadzenia badania lub/i obliczenia wyników. Dlatego sukcesywnie wdrażamy kolejne narzędzia z naszej oferty na platformę Epsilon.

Kolejnym e-testem dostępnym na platformie Epsilon jest Kwestionariusz Pozytywności PT.

obraz

21 czerwca Diana Fecenec i Radosław Wujcik z Pracowni Testów Psychologicznych PTP mieli przyjemność uczestniczyć w konferencji ptRekomendacje do diagnozy potrzeb psychologicznych dzieci i młodzieży znajdujących się na przymusowej migracji z Ukrainy. 

obraz

Z wielką satysfakcją informujemy, że wydawnictwo Hogrefe wydało włoską adaptację testu TKR, Testu Kompetencji Rodzicielskich, autorstwa prof. Anny Matczak i dr Aleksandry Jaworowskiej.
Zobacz

obraz

23 czerwca 2022 roku Pracownię Testów Psychologicznych PTP odwiedził Oleg Burlachuk, sekretarz generalny Ukraińskiego Towarzystwa Psychologicznego (NPAU), członek Europejskiej Federacji Towarzystw Psychologicznych (EFPA). Była to już jego druga wizyta w Pracowni – po raz pierwszy spotkaliśmy się w styczniu 2018 roku i wówczas rozmawialiśmy głównie o metodach testowych, które można wykorzystywać w badaniach kierowców.

obraz

Czy na trawie, czy w fotelu, warto parę wakacyjnych chwil spędzić z książką w ręku. Proponujemy zarówno tytuły z zakresu psychologii lub dziedzin pokrewnych, jak i lżejszą lekturę, a także szeroki wybór książek dla dzieci i młodzieży. Dla tych co szukają inspiracji na spędzenie czasu z dzieckiem, mamy także szeroki wybór gier, układanek, quizów i książeczek dla najmłodszych.

obraz

Po dwóch latach braku kontaktów osobistych (w 2020 spotkanie zostało odwołane, a w 2021 odbyło się zdalnie), w dniach 15-17 czerwca 2022 roku odbyło się stacjonarne spotkanie ETPG – Europejskiej Grupy Wydawców Testów Psychologicznych. Tym razem spotkaliśmy się w Amsterdamie, w hotelu Park Centraal, zlokalizowanym w pobliżu dwóch najważniejszych muzeów, tj. Rijksmuseum oraz Van Gogh Museum.

obraz

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu drugie wydanie Testu Porównywania Znanych Kształtów (MFF), narzędzie autorstwa Jerome’a Kagana, w polskiej adaptacji prof. Anny Matczak i dr Radosława Wujcika.

Test mierzy refleksyjność-impulsywność rozumianą jako wymiar stylu poznawczego dotyczący kontroli sprawowanej przez człowieka nad przebiegiem własnych czynności poznawczych.

obraz

Oferta współpracy dla psychologów

Przygotowujemy się do normalizacji kolejnego narzędzia z rodziny IDS, tym razem przeznaczonego do oceny inteligencji u osób niewidomych – Skale Inteligencji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży Niewidomych i w Wysokim Stopniu Słabowidzących (IDS-2-N).

obraz

Z przyjemności informujemy, że jest już dostępny w sprzedaży Inwentarz Stresu Rodzicielskiego dla Rodziców Nastolatków (SIPA), narzędzie autorstwa Petera L. Sherasa i Richarda R. Abidina, w polskiej adaptacji Joanny Niedzieli i Emilii Wrocławskiej-Warchali.

obraz

Ostatni moment, aby zapisać się na konferencję hybrydową (możliwy udział stacjonarny lub zdalny) pt. Rekomendacje do diagnozy potrzeb psychologicznych dzieci i młodzieży znajdujących się na przymusowej migracji z Ukrainy.

Secondary menu

płatności obsługuje payu