Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA
obraz

Zapowiadane już wcześniej wydanie arkuszy i pomocy do WISC-V (Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte) planowane jest jeszcze przed końcem października!

WISC-V to narzędzie przeznaczone do diagnozy indywidualnej, służące do oceny inteligencji u dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Modyfikacje w nowej wersji pozwalają na uzyskanie pełniejszego obrazu zdolności dziecka.

obraz

Z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy kolejne szkolenie online: Stosowanie i interpretacja Skal Inteligencji i Rozwoju dla Dzieci w wieku przedszkolnym IDS-P

Już można się zapisywać na e-szkolenie, które odbędzie się w terminie 29 grudnia br.

obraz

W związku z olbrzymim zainteresowaniem szkoleniem online Stosowanie i interpretacja Skali Leiter-3 wyznaczyliśmy kolejny termin: 18-25 listopada.

Więcej informacji i zapisy

obraz

Jesteś psychologiem badającym kierowców, kandydatów do wykonywania zawodów trudnych i niebezpiecznych lub wymagających szczególnej uwagi i koncentracji? A może potrzebujesz zbadać uwagę i koncentrację w badaniach klinicznych lub programach naukowych?

obraz

Oferta Księgarni Symptomy skierowana jest zarówno do psychologów i innych specjalistów (testy psychologiczne), jak i wszystkich zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy albo pragnących zakupić wartościową pozycję dla dziecka lub nastolatka (książki, gry i zabawki).

W październiku bezpłatna dostawa na wszystkie rodzaje zakupów!

obraz

Jeśli jesteś pedagogiem, socjologiem, filozofem, pracujesz w obszarze promocji zdrowia, jesteś lekarzem, pielęgniarką, logopedą, neurologopedą, psychoterapeutą, terapeutą uzależnień,psychiatrą, specjalistą ds. HR lub doradcą zawodowym, to jest oferta skierowana do Ciebie.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie online z Psychometrii?

obraz

Z przyjemnością informujemy, że produkcja kolejnego narzędzia zbliża się ku końcowy i na początku października pojawi się w sprzedaży zrewidowana wersja testu d2.

Zadanie osoby badanej polega na wykreślaniu w ograniczonym czasie zadanych symboli spośród innych podobnych. Wyniki testu dostarczają wskaźników pozwalających na ocenę zdolności do koncentracji, a także tempa oraz dokładności pracy.   

obraz

Psychologów i studentów piątego roku magisterskich studiów psychologicznych, zainteresowanych stosowaniem MMPI®- 2, zapraszamy na szkolenie:

2020-09-14
obraz

Dla wszystkich, którzy czekają na WISC-V (Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte) mamy dobrą wiadomość: udało się nam przyspieszyć prace i jeszcze w tym roku pojawią się w sprzedaży arkusze i pomoce do tego narzędzia.

obraz

Odpowiadając na kierowane do nas pytania, z przyjemnością informujemy, że w październiku ruszamy ze szkoleniami online.

Mamy już opracowane dwa e-szkolenia:

Secondary menu

płatności obsługuje payu