Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA
obraz

Z przyjemnością informujemy, że prace nad kolejnym narzędziem pomocnym w praktyce klinicznej są na ukończeniu. Wkrótce w naszej ofercie pojawi się Wywiad do Diagnozy Autyzmu – Wersja Zrewidowana (ADI-R).

obraz

Już naprawdę lada moment pojawi się w sprzedaży zmodyfikowana wersja Dziecięcej Skali Rozwojowej (DSR): DSR Plus.

obraz

10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, ustanowiony w celu zwiększenia świadomości na temat problemów zdrowia psychicznego i wspierania walki ze stygmatyzacją społeczną.

obraz

Z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy na platformę Epsilon kolejny test: e-ASRS.

obraz

Czy wiesz, że wiele spośród testów psychologicznych jest dostępnych także w wersji komputerowej na platformie Epsilon?

Przeprowadzenie badania testem psychologicznym na platformie komputerowej jest nadzwyczaj proste. Możliwe jest także przeprowadzenie badania tradycyjną metodą papier-ołówek i wykorzystanie platformy do obliczenia wyników.

obraz

Zapraszamy psychologów, a także pedagogów, pediatrów, psychiatrów, pielęgniarki pediatryczne i psychiatryczne na szkolenia online ze stosowania i interpretacji wyników następujących narzędzi z kategorii Metody Kliniczne:

obraz

Nieustannie pracujemy nad przystosowaniem kolejnych testów psychologicznych do wersji elektronicznej. Już niedługo na Platformie Epsilon będzie dostępny kolejny test – e-ASRS.

obraz

Zasady odpłatnego udostępniania uczelniom wyższym do celów dydaktycznych elektronicznych wersji podręczników i kluczy w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022.

Przypominamy, że dostęp wykupiony na semestr letni 2021 wygasa 30 września 2021 r. Uczelnie zainteresowane korzystaniem z elektronicznych wersji podręczników i kluczy, muszą wykupić dostęp na następny semestr. Ceny nie uległy zmianie.

obraz

Wszystkich, którzy ukończyli podstawowe szkolenie z WISC®-V, zachęcamy do zapisów na szkolenie uzupełniające „Poszerzona analiza i interpretacja Skali Inteligencji Wechslera dla Dzieci WISC®-V”.

Z przyjemnością informujemy, że Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego objęła patronatem:

Secondary menu

płatności obsługuje payu