Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

W dn. 1 października 2020 roku został opracowany przez Zespół ds. kodeksu w obszarze diagnozy PTP dokument: Szczegółowe przepisy etyczne dotyczące diagnozy psychologicznej II części Kodeksu Etycznego Psychologa PTP, który uwzględnia opinie środowiska psychologów zajmujących się diagnozowaniem w praktyce zawodowej oraz w obszarze naukowo-badawczym.

obraz

Zainteresowanych zapraszamy do zapisów na szkolenie online Podstawy psychometrii, które odbędzie się  w dniach 8–15 luty 2021 r. Szczególnie zachęcamy niepsychologów, którzy planują udział w szkoleniu ze stosowania interpretacji testów: ABAS-3 (29.03.2021), ASRS, CDI 2 lub CONNERS 3 (terminy niebawem).
Zapisy

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie online z Psychometrii?

obraz

Zastanawiacie, jak zaczynamy 2021 rok? Po świątecznym odpoczynku pracujemy z nową energią i jak zwykle prace toczą się wielotorowo:

obraz

Nie zapadaj w zimowy sen – nie prześpij promocji 20% na wszystkie książki, gry i zabawki w Księgarni Symptomy.

obraz

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że liczba zamówień arkuszy i pomocy do  WISC®-V przekroczyła nasze oczekiwania. Cieszymy się tak dużym zainteresowaniem tym narzędziem.

obraz

Z przyjemnością informujemy, że uruchamiamy nowe szkolenie online: ABAS-3 – Stosowanie i interpretacja Systemu Zachowań Adaptacyjnych ABAS-3.
Pierwszy termin szkolenia: 5–12 stycznia 2021 r. Już można się zapisać!

obraz

Jesteś zainteresowany pogłębieniem swojej wiedzy z zakresu psychologii  i dziedzin pokrewnych? Masz ochotę na dobrą książkę popularnonaukową? Poszukujesz poradnika lub podręcznika do nauki języka obcego? Pragniesz  zakupić wartościową pozycję dla dziecka lub nastolatka (książki, gry i zabawki)?
To wszystko znajdziesz w naszej ofercie

obraz

To może być ostatnia szansa na zakup polskiej adaptacji WISC®-V w promocyjnej cenie!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że liczba zamówień arkuszy i pomocy do  WISC®-V przekroczyła nasze oczekiwania. Cieszymy się tak dużym zainteresowaniem tym narzędziem.

obraz

Zapraszamy psychologów oraz pedagogów, pediatrów, psychiatrów, pielęgniarki pediatryczne i psychiatryczne na szkolenie online z narzędzi do diagnozy zaburzeń u dzieci i młodzieży:

Secondary menu

płatności obsługuje payu