Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA
obraz

Dokładnie rok temu zakończyło się pierwsze przeprowadzone przez Pracownię Testów Psychologicznych PTP szkolenie online. Było to e-szkolenie ze stosowania i interpretacji Skal Inteligencji i Rozwoju IDS-2 przygotowane przez nas dla Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES).

obraz

Z największą przyjemnością informujemy o wydaniu długo wyczekiwanej polskiej adaptacji WISC®-V (Skali Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte), najnowszej wersji najpopularniejszego narzędzia do pomiaru inteligencji.

obraz

Możemy już podać datę pojawienia się w sprzedaży zarówno podręczników do WISC®-V, jak i nowego nakładu arkuszy i pomocy: 7 lipca 2021 r.

Przypominamy, że klienci, którzy w zeszłym roku zakupili w cenie promocyjnej pomoce i arkusze, otrzymają 25% zniżkę na podręczniki do zakupionych pomocy.

obraz

Cokolwiek planujesz na lato, to warto choć parę chwil spędzić z książką w ręku lub na zabawie z dzieckiem. Niezależnie czy chciałbyś by była to lżejsza lektura, czy książka popularnonaukowa, czy pozycja z zakresu psychologii lub dziedzin jej pokrewnych – znajdziesz ją u nas. Miłośnicy kotów także wywęszą coś do poczytania. Dla tych co szukają inspiracji na spędzenie czasu z dzieckiem, mamy zaś szeroki wybór gier, układanek, quizów i książeczek dla najmłodszych.

2021-06-18
obraz

20 czerwca obchodzimy w Polsce dzień HR-owca – święto ustanowione, aby promować pracę związaną z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi.

Wszystkim HR-owcom życzymy wiele sukcesów!

obraz

Szkolenia online w ostatnim półroczu pozwoliły wyjątkowo wielu psychologom i innym specjalistom na zwiększenie kompetencji w zakresie stosowania testów, a niepsychologom również na zdobycie uprawnień do ich zakupu.

Wolne miejsca zostały już tylko na dwa szkolenia:

obraz

Prace nad wydaniem kompletu WISC-V (Skali Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte) toczą się intensywnie. Etap analiz statystycznych już za nami, podręczniki zostały opracowane i przekazane do druku. To już naprawdę ostatni etap złożonych i długotrwałych działań koniecznych do wydania polskiej adaptacji nowej wersji najpopularniejszego narzędzia do pomiaru inteligencji.

obraz

Wiosenny semestr szkoleniowy zbliża się ku końcowi, ale jeszcze na niektóre szkolenia są pojedyncze wolne miejsca.

Zachęcamy do zapisów!

obraz

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w naszej ofercie pojawiła się polska adaptacja Kwestionariusza Pozytywności PT.

obraz

Ostatnie dni promocji z okazji Dnia Dziecka na:

  • książki dla dzieci i młodzieży,
  • gry, układanki, łamigłówki, kolorowanki i inne zabawki edukacyjne,
  • pozycje dla rodziców i wychowawców związane z tematyką wychowania dzieci.

Secondary menu

płatności obsługuje payu