Sprzedaż

Zasady nabywania testów i książek:

Testy sprzedajemy wyłącznie psychologom legitymującym się dyplomem ukończenia magisterskich studiów psychologicznych.

Książki są dostępne dla wszystkich. Sprzedaż prowadzimy w księgarni oraz wysyłkowo.

W związku z dokonanymi przez Komisję do spraw Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zmianami zasad dostępu do testów psychologicznych, Pracownia Testów Psychologicznych rozszerza ofertę testów dostępnych dla innych specjalistów, niż psycholodzy.

Testy w ofercie Pracowni zostały zgodnie z wytycznymi PTP podzielone na trzy kategorie o zróżnicowanej dostępności:

 • A - Dla psychologów; dla innych profesjonalistów Zobacz testy z kategorii A
 • B - Dla psychologów; dla innych profesjonalistów po ukończonym szkoleniu/szkoleniach z dodatkowym podziałem na:
  • B1 – Testy wymagające ukończenia ogólnego szkolenia z psychometrii zakończonego egzaminem. Zobacz testy z kategorii B1
  • B2 - Testy wymagające ukończenia ogólnego szkolenia z psychometrii zakończonego egzaminem, a następnie szkolenia z zakresu konkretnego testu (lub grupy podobnych testów). Zobacz testy z kategorii B2
 • C – Tylko dla psychologów Zobacz testy z kategorii C

Dowiedz się więcej o kategoriach testów


Księgarnia SYMPTOMY

mieści się na Belwederskiej 6A, 00-762 Warszawa

Komunikat na stronie głównej.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00

W SIERPNIU KSIĘGARNIA NIECZYNNA

tel. (22) 841 37 65; fax. (22) 841 29 12; 

Sprzedaż wysyłkowa - zasady zamawiania:

 • zamówienia można wysyłać
  • przez księgarnię internetową - linki po lewej stronie, prosimy o zapoznanie się z informacjami w linku "Rejestracja na stronie"
  • pocztą, na adres: Pracownia Testów Psychologicznych Sp. z o.o., KSIĘGARNIA SYMPTOMY, ul. Belwederska 6A, 00-762 Warszawa (pobierz: formularz zamówienia)
  • faxem: (22) 841 29 12(pobierz: formularz zamówienia)

Prosimy o nie powielanie zamówień. Jeśli zamówienie zostało wysłane faxem, nie należy wysyłać go pocztą, czy zamawiać powtórnie poprzez księgarnię internetową. Jeżeli z powodu podwójnie wysłanego zamówienia otrzymają Państwo towar dwa razy, reklamacja nie będzie uwzględniona. Również, kiedy dzwonią Państwo w sprawie przyspieszenia wysyłki, należy wyraźnie zaznaczyć, że prośba dotyczy zamówienia już wysłanego.

Jeśli kilka zamówień ma być wysłanych w jednej przesyłce, prosimy o informację w tej sprawie na każdym zamówieniu, zwłaszcza na pierwszym, wstrzymamy się wówczas z jego realizacją. Zwykle łączymy zamówienia do tego samego adresata, ale jeśli taka informacja nie znalazła sie na zamówieniu i paczki wysłane zostaną oddzielnie, klient opłaci koszty przesyłki każdej z nich.

NIE PRZYJMUJEMY ZAMÓWIEŃ TELEFONICZNIE.

E-MAILEM PRZYJMUJEMY JEDYNIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE NA NASZYM FORMULARZU ZAMÓWIENIOWYM (plik do pobrania powyżej).

 • przy pierwszym zakupie testów należy przedstawić dyplom ukończenia magisterskich studiów psychologicznych (ksero dyplomu można wczytać do danych rejestracyjnych lub przysłać skan mailem na adres testshop@practest.com.pl , lub przesłać kopię pocztąna nasz adres albo faxem na nr 22 841 29 12)
 • termin realizacji - do dwóch tygodni od dnia otrzymania zamówienia

KONTAKTY w sprawach związanych z sprzedażą:

tel.: (0-22) 841 37 65 (księgarnia) czynny w godzinach 11-18

fax: (0-22) 841 29 12 czynny całą dobę

 


Cennik Testów ważny 01.07.2014 - 31.12.2014 do pobrania. 

Katalog testów na lata 2012/2013 w języku angielskim do pobrania.


Opisy książek

Opisy książek umieszczone na naszej stronie pochodzą od wydawców (chyba, że zaznaczono inaczej).

 

Reklamacje

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku (Dz. U. nr 22 poz. 217 z 2002r. z późn. zm.) "o ochronie niektórych praw konsumentów", z towaru zakupionego w naszej Księgarni można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. (NIE DOTYCZY TO TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH). Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na podane konto lub przekazem pocztowym. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. 
Także w ciągu 10 dni od otrzymania paczki należy zgłosić ewentualne niezgodności ILOŚCIOWE. Po tym terminie reklamacje nie będą przyjmowane.( Nie będziemy uwzględniać argumentów typu "paczka leżała w szafie 2 miesiące i nikt do niej nie zaglądał"). 
Wszystkie towary objęte są gwarancją producenta. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe w trakcie dostawy, powinien odesłać towar na adres Pracowni Testów przesyłka pocztową. NIE PRZYJMUJEMY ŻADNYCH PRZESYŁEK ODSYŁANYCH DO NAS ZA POBRANIEM. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zwrócimy po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Produkt wymieniamy na pełnowartościowy, a jeśli nie jest to możliwe (wyczerpany nakład) - zwrócimy pieniądze.

 

Koszty wysyłki

Do 500 zł:

 • Paczka pocztowa 48 – 13 zł
 • Paczka pocztowa 48 (pobranie) – 17,99 zł
 • Przesyłka kurierska – 19 zł
 • Przesyłka kurierska (pobranie) – 24 zł


Powyżej 500 zł - koszt przesyłki Paczką pocztową 48 pokrywa Pracownia Testów Psychologicznych PTP;
Powyżej 3 000 zł - wysyłka firmą kurierską, koszt pokrywa Pracownia Testów Psychologicznych PTP;

Przy wyborze przesyłki kurierskiej prosimy o podanie numeru telefonu odbiorcy - bez numeru telefonu kurier nie przyjmuje przesyłki!
Koszty wysyłki za granicę ustalane są indywidualnie w zależności od kraju przeznaczenia i wagi paczki.

UWAGA! Jeżeli nie z naszej winy (np. nieodebranie paczki w terminie itp.) musimy wysyłać paczkę ponownie, KLIENT POKRYWA RZECZYWISTY (wg wagi paczki) KOSZT ZWROTU I PONOWNEJ WYSYŁKI (poczta + pakowanie).


Faktury: na fakturze komplety testów rozpisane są na poszczególne pozycje z uwagi na rózne stawki VAT. Nie możemy wpisać kompletu jako jednej pozycji na fakturze.

 

We wszelkich sprawach związanych z realizacją zamówień (reklamacje, pytania o zamówienia już złożone itp.) prosimy kontaktować się bezpośrednio z księgarnią - tel. 0-22 841 37 65 .

W przypadku pytań i wątpliwości związanych z rejestracją na stronie i funkcjonowaniem strony prosimy pisać na adres: testshop@practest.com.pl

 

Zamówienia drogą internetową prosimy składać tylko przez księgarnię internetową (nie przyjmujemy zamówień e-mailem).

 

Secondary menu

Wskaż newsletter, który chcesz zasubskrybować, lub z subskrypcji którego chcesz zrezygnować.

płatności obsługuje payu