Księgarnia SympTomy

Kategorie testów
Kategorie książek
TPE Test Płynności Ekspresyjnej

TPE  to test płynności werbalnej. Jest pierwszym w Polsce znormalizowanym narzędziem do badania zdolności twórczych na materiale werbalnym. Może stanowić doskonałe uzupełnienie testu TCT-DP, który pozwala na ocenę zdolności twórczych na materiale figuralnym.

Służy przede wszystkim do celów przesiewowych i badawczych. Może być wykorzystywany do oceny sprawności językowej, w diagnozowaniu kreatywności, a także jako narzędzie pomocnicze w ocenie sprawności funkcji wykonawczych. Doskonałe narzędzie do wykorzystania w procesach rekrutowania osób do prac wymagających elokwencji.

dowiedz się więcej
nowość
TPE Test Płynności Ekspresyjnej
ABAS-3 System Oceny Zachowań Adaptacyjnych – wydanie trzecie

System Oceny Zachowań Adaptacyjnych ABAS-3 to narzędzie umożliwiające kompleksową ocenę zachowań adaptacyjnych niezbędnych do efektywnego i niezależnego funkcjonowania w społeczności.

ABAS-3 jest pierwszym w pełni znormalizowanym narzędziem na polskim rynku testów służącym do oceny zachowań adaptacyjnych u dzieci i młodzieży. Jest znakomitym narzędziem do oceny poziomu przystosowania społecznego.

dowiedz się więcej
nowość
ABAS-3 System Oceny Zachowań Adaptacyjnych – wydanie trzecie
Leiter-3 Międzynarodowa Wykonaniowa Skala Leitera – wydanie trzecie
  • Nowa wersja znanej w Polsce Skali Leitera
  • Narzędzie przeznaczone do oceny inteligencji niewerbalnej, pamięci niewerbalnej i uwagi
  • Jedynym test całkowicie niewerbalny
dowiedz się więcej
nowość
Leiter-3 Międzynarodowa Wykonaniowa Skala Leitera – wydanie trzecie
DCS-II Niewerbalny Test Uczenia się i Pamięci

DCS-II jest zrewidowaną wersją testu DCS (znanego polskim użytkownikom pod nazwą Diagnoza Uszkodzeń Mózgu – DUM). Służy do oceny zdolności do zapamiętywania i uczenia się informacji niewerbalnych. Test bada jawną, semantyczną pamięć świeżą, zdolność do zapamiętywania i uczenia się niewerbalnych informacji figuralnych oraz  zdolność do swobodnego przypominania informacji, daje także możliwość opisania procesu uczenia się.

dowiedz się więcej
nowość
DCS-II Niewerbalny Test Uczenia się i Pamięci
BDI-II Inwentarz depresji Becka – wydanie drugie

Inwentarz Depresji Becka – wydanie drugie (Beck Depression Inventory – Second Edition; BDI-II) jest narzędziem samoopisowym, przeznaczonym do pomiaru nasilenia depresji u osób dorosłych. BDI-II jest oparty na danych psychometrycznych i doświadczeniu klinicznym gromadzonym przez 35 lat w odniesieniu do BDI oraz BDI-IA.

dowiedz się więcej
nowość
BDI-II Inwentarz depresji Becka – wydanie drugie

Piątek 10 kwietnia br. jest  w Księgarni Symptomy dniem wolnym od pracy
(dotyczy również realizacji zamówień internetowych i odbierania telefonów).

 

 

W trosce o zdrowie naszych klientów Zarząd Pracowni Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Sp. z o.o. postanowił, że do 30 kwietnia 2020 r.:    

- odwołujemy wszystkie organizowane przez nas szkolenia,
- zamykamy naszą stacjonarną Księgarnię Symptomy.

Dalsze postępowanie zależy od rozwoju sytuacji.

Zakup zarówno testów psychologicznych, jak książek będzie możliwy wyłącznie w sklepie internetowym (z wyłączeniem opcji odbioru osobistego).

Zachęcamy do zakupów internetowych!

Skorzystaj z promocji na książki, gry i zabawki.
Ceny wyświetlone na stronie nie uwzględniają bonifikaty – rabat odlicza się od wszystkich pozycji w koszyku po aktywacji kodu.

Na prośbę kurierów i w trosce o Państwa bezpieczeństwo zawieszamy możliwość płatności gotówką przy odbiorze. Można płacić na stronie przez Payu lub przelewem tradycyjnym po otrzymaniu dokumentu pro forma. Przepraszamy za utrudnienia.