Zrób to teraz. Stop odkładaniu spraw na jutro

Zrób to teraz. Stop odkładaniu spraw na jutro
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Kwiecień-Maniewska Olga
Tytuł oryginalny:
The Procrastination Cure: 7 Steps To Stop Putting Life Off
Wydawca:
Rok:
2013
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-246-4324-0
Format:
14.0x20.5cm
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
171
34.90zł


Nim zabrałem się do napisania tego tekstu, zrobiłem porządek na biurku. Poukładałem płyty alfabetycznie. Wyprowadziłem psa. Hmm… nie mam psa. No to wyprowadziłem psa sąsiadów. Zatemperowałem wszystkie ołówki, chociaż tekst piszę na komputerze. Postanowiłem zadbać wreszcie o pedicure. Oraz pomóc córce narysować godło kraju. Tak. Zrobiłem wszystko - tylko nie to, co powinienem!
Załamanie pilności z powodu lenistwa

Odkładasz wszystko na jutro? Nie wiesz, jak zacząć, boisz się porażki, a do tego masz bałagan — w pokoju, na biurku, w głowie? Być może wpadłeś w wir prokrastynacji? Prokrastynacja polega na odsuwaniu od siebie czynności, na których powinieneś skupić się w danej chwili, w celu wykonania zajęć przyjemniejszych lub mniej kłopotliwych. STOP! Nie odkładaj tej książki na półkę, a swojego życia na później - przeczytaj wskazówki i porady kogoś, kto sam był prokrastynatorem, a teraz pomoże Ci wreszcie ruszyć z miejsca i wybrnąć z zalegających projektów.
Zapoznaj się z pogłębioną analizą przyczyn prokrastynacji (w opozycji do traktowania jej jedynie jako problemu z zarządzaniem czasem).
Znajdź siebie wśród sześciu typów prokrastynatorów: Neurotycznego perfekcjonisty, Łowcy wielkich okazji, Chronicznie zmartwionego, Buntownika, Dramatoholika i Gniewnego dawcy.
Zastosuj kluczowe strategie i praktyczne rozwiązania, by uwolnić się od każdego rodzaju prokrastynacji.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu