Zdrada. Sygnały ostrzegawcze

Po czym poznać, że partner cię zdradza i co z tym robić

Zdrada. Sygnały ostrzegawcze
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Przekład:
Listosz Agnieszka
Tytuł oryginalny:
Warning Sings. How to Know If Your Partner Is Cheating - and What to Do About It
Wydawca:
Rok:
2 010
Wydanie:
I
ISBN:
83-61524-80-9
Format:
14.5x20.5cm
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
219
31.40zł


Jak odkryć prawdę? Czujesz, że coś jest nie tak. Poważnie nie tak. Twoje podejrzenia mogą znajdować potwierdzenie, ale może być i tak, że źle interpretujesz zachowanie partnera (który rzeczywiście siedzi do późna w pracy i ma nadgodziny). Jedyne, na czym możesz obecnie polegać to brak potwierdzonych faktów — w tę czy inną stronę — i to, co podpowiada ci intuicja. A intuicja mówi ci: coś jest straszliwie nie w porządku…

Zdrada sygnały ostrzegawcze oddaje ci do ręki narzędzia, które pomogą odkryć, czy twój partner dopuścił się niewierności, a jeśli tak było w istocie, pomogą ci również wyjść z traumy.

Anthony DeLorenzo i Dawn Ricci mają za sobą wiele lat doświadczeń w pracy prywatnych detektywów, zajmujących się wykrywaniem niewierności małżeńskiej, i jak nikt inny potrafią rozpoznać sygnały świadczące o tym, że dzieje się coś niedobrego — od nagłego zainteresowania sportem, po zwiększoną kłótliwość. W książce znajdują się również porady psychologa, doktora Franka Gunzburga, który opisuje, jak uporać się z pokłosiem zdrady.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu