Zajadanie emocji. Jak sobie z tym poradzić?

Zajadanie emocji. Jak sobie z tym poradzić?
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Waszkiewicz Marian J., Liguziński Maciej
Tytuł oryginalny:
Are You Emotional Eater?
Wydawca:
Rok:
2018
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-80875-54-8
Format:
17.0x18.5cm
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:
188
39.90zł

CZY ZAJADASZ EMOCJE?
Stoisz przed lodówką, choć wcale nie jesteś głodna? Próbujesz zagłuszyć stres, złość, zmęczenie albo frustrację za pomocą smacznego batonu czekoladowego bądź pysznych frytek? Być może jest to oznaką „zajadania” emocji.
Co by się stało, gdybyś się odważyła z nimi skonfrontować, zamiast próbować je zagłuszyć kolejną przekąską? Ta książka jest kluczem do zrozumienia, dlaczego kwestia jedzenia może być czasami tak skomplikowana. To praktyczny przewodnik, który wyjaśnia związek między stanem uczuciowym a jedzeniem. Jeśli radzisz sobie z większością spraw, ale nie potrafisz sobie odmówić nadmiaru smakołyków, to ta książka jest dla ciebie.
Autorka tłumaczy w niej relacje między uczuciami a jedzeniem i proponuje alternatywne zajęcia, które powstrzymają cię przed niepotrzebnym podjadaniem. Jest przekonana, że możesz wykorzystać w życiu pełnię swoich możliwości, bez pocieszania się zajadaniem, podjadaniem, przejadaniem.
Maggan Hägglund to szwedzka dziennikarka i pisarka. Ma już na koncie trzy poradniki skierowane do kobiet. Jej książki cieszą się w Skandynawii dużą popularnością.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu