Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka promujemy czytanie i zabawy edukacyjne!

2020-05-15

Zastanawiasz się co kupić w prezencie swojemu dziecku? Chciałbyś, aby nie była to  kolejna ogłupiająca zabawka? A może chcesz dowiedzieć się więcej o rodzicielstwie i wychowaniu?

Nie jesteśmy wielką księgarnią, która ma w ofercie „wszystko”, ale za to proponujemy wybrane, wartościowe pozycje. Mamy mnóstwo ciekawych książek dla maluszków, dzieci i młodzieży oraz gry i zabawki, które nie tylko przynoszą wiele radości, ale i wspierają edukacyjny rozwój dziecka. Nasze książki skierowane do rodziców pozwalają na lepsze poznanie jednego z najważniejszych aspektów naszego życia, jakim jest wychowanie dzieci.

Zachęcamy do zakupów internetowych z 20% rabatem: https://www.practest.com.pl/ksiegarnia-symptomy

Promocja -20% obowiązuje w dniach 15 kwietnia – 1 czerwca 2020 r. i obejmuje książki, gry i zabawki z następujących kategorii: Książki dla rodziców i/lub wychowawców, Rodzicielstwo, Rodzina, rodzicielstwo, bezdzietność, Wychowanie, Książki i inne artykuły dla dzieci i młodzieży, Książki, zabawki i inne artykuły dla dzieci.

Dotyczy wyłącznie sprzedaży internetowej przez stronę https://www.practest.com.pl/ksiegarnia-symptomy. Podczas składania zamówienia należy wpisać kod rabatowy: PREZENT. Ceny wyświetlone na stronie nie uwzględniają bonifikaty – rabat odlicza się od wszystkich pozycji w koszyku po aktywacji kodu.

Promocja nie dotyczy testów psychologicznych. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki.


Z okazji Dnia  Matki i Dnia Dziecka promujemy czytanie i zabawy edukacyjne!
wróć do listy

Secondary menu

płatności obsługuje payu