Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Wysyłka testów dla WOŚP

2020-06-12

Przez ostatnie trzy miesiące drzwi naszej stacjonarnej Księgarni Symptomy pozostawały zamknięte dla klientów, ale to wcale nie znaczy, że księgarnia nie działała – realizowaliśmy zamówienia internetowe zarówno na testy psychologiczne, jak i na książki oraz zabawki edukacyjne, bardzo przydatne w okresie izolowania się całych rodzin w domu.

Jednym z przyjemniejszych prac było przygotowanie do wysyłki kilkudziesięciu zestawów wielu testów do diagnozy dzieci i dorosłych, które za pośrednictwem WOŚP, trafią na oddziały psychiatrii dziecięcej w 36 szpitalach w całej Polsce. W naszym magazynie zaczerwieniło się od WOŚPowych serduszek, wywołując uśmiechy, niestety niewidoczne spod maseczek. Jesteśmy dumni, że nasze testy staną się jedną z cegiełek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z przyjemnością informujemy, że 15 czerwca 2020 r. otwieramy naszą stacjonarną Księgarnię Symptomy, zamkniętą na czas największego zagrożenia epidemicznego. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy można było zrobić bezpiecznie – księgarnia jest już wyposażona we wszystko, co jest niezbędne dla jej działalności w obecnej sytuacji.
Serdecznie zapraszamy!

Wysyłka testów dla WOŚP
wróć do listy

Secondary menu

płatności obsługuje payu