Łatysz

Autor:
Marta Bogdanowicz
Wiek:
Uczniowie III i V klasy szkoły podstawowej
Procedura:
Badanie indywidualne; czas badania ograniczony - 1 minuta
Szczególnie przydatne dla:
Psychologowie, pedagodzy, logopedzi (wymagany dyplom ukończenia studiów magisterskich (lub podyplomowych) kierunkowych)
Kategoria testu:
A

Jest to test czytania sztucznych wyrazów, pozwalający ocenić dekodowanie bez odwoływania się do znaczenia, czyli z wykluczeniem działania mechanizmów kompensacyjnych związanych z pamięcią wyrazów.

Składa się z 71 bezsensownych wyrazów różnej długości. Zadanie dziecka polega na głośnym czytaniu kolejnych wyrazów, tak szybko, jak tylko potrafi. Czas czytania jest ograniczony do 1 minuty.

Wskaźnikiem podstawowym w teście jest liczba poprawnie przeczytanych słów (tzn. słów przeczytanych bez zniekształcenia) w ciągu 1 minuty. Wskaźnikiem dodatkowym jest stosunek liczby poprawnie przeczytanych słów do wszystkich słów przeczytanych w ciągu 1 minuty.

Łatysz wchodzi w skład baterii testów do badania dysleksji u uczniów IIIV klas szkoły podstawowej.

Cennik testów ważny od dnia 1.07.2020 r. do dnia 30.12.2020 r. Dotyczy to testów wydanych przez Pracownię. Ceny pozostałych testów (oznaczonych w spisie gwiazdką) mogą ulec zmianie. UWAGA!!! Komplet testu w fakturze rozpisany będzie na elementy z powodu zróżnicowanych stawek VAT. Podane ceny są cenami brutto, dlatego na fakturze mogą wystąpić groszowe różnice.
ELEMENT TESTU:CENA NETTO:CENA BRUTTO:VAT:
31.68zł
38.97zł
23%
38.97zł
15.34zł
18.87zł
23%
18.87zł
261.56zł
274.64zł
5%
274.64zł
 
Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu