SKREŚL - Czytanie ze Skreśleniami

Autor:
Grażyna Krasowicz-Kupis
Wiek:
Uczniowie III i V klasy szkoły podstawowej
Procedura:
Badanie indywidualne; czas badania ograniczony - 1 minuta
Szczególnie przydatne dla:
Psychologowie, pedagodzy, logopedzi (wymagany dyplom ukończenia studiów magisterskich (lub podyplomowych) kierunkowych)
Kategoria testu:
A

Jest to test czytania ze zrozumieniem na poziomie leksykalnym. Pozwala ocenić sprawności językowe dziecka odnoszące się do reprezentacji leksykalnych.

Składa się z 78 przemieszanych wyrazów - 50 prawdziwych (reprezentujących różne części mowy i różne formy gramatyczne) i 28 sztucznych. Zadanie dziecka polega na czytaniu po cichu kolejnych wyrazów i skreślaniu tych, które są „nieprawdziwe" (czyli sztucznych wyrazów). Czas badania ograniczony jest do 1 minuty.

Wskaźnikiem w teście jest liczba poprawnie rozpoznanych wyrazów (tzn. nieskreślonych wyrazów, które istnieją w języku polskim i skreślonych wyrazów, których w języku polskim nie ma) w ciągu 60 sekund.

Czytanie ze Skreśleniami wchodzi w skład baterii testów do badania dysleksji u uczniów IIIV klas szkoły podstawowej.

Cennik testów ważny od dnia 1.07.2020 r. do dnia 30.12.2020 r. Dotyczy to testów wydanych przez Pracownię. Ceny pozostałych testów (oznaczonych w spisie gwiazdką) mogą ulec zmianie. UWAGA!!! Komplet testu w fakturze rozpisany będzie na elementy z powodu zróżnicowanych stawek VAT. Podane ceny są cenami brutto, dlatego na fakturze mogą wystąpić groszowe różnice.
ELEMENT TESTU:CENA NETTO:CENA BRUTTO:VAT:
17.85zł
21.96zł
23%
21.96zł
261.56zł
274.64zł
5%
274.64zł
 
Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu