Szkoła jest podróżą

Ośmioletnia odyseja nauczyciela szkoły waldorfskiej i jego uczniów

Szkoła jest podróżą
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Makowska-Brzychczyk Malgorzata
Rok:
2020
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-955044-2-6
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:
295
35.00zł

W szkole waldorfskiej opisanej przez Finsera pielęgnuje się naturalną ciekawość dziecka i jego tendencję do odkrywania i poszukiwania prawdy. Uczeń zaś może w pełni rozwinąć cudowną, na wskroś naturalną cechę ludzkiego umysłu i duszy, a mianowicie: kreatywność, zdolność do twórczego myślenia i zdolność do tworzenia nowego.
Gdybym miała opisać szkołę moich marzeń – marzeń ucznia i marzeń nauczyciela – napisałabym dokładnie to samo, co Finser, może inne byłyby nazwy i imiona bohaterów, ale jego książka, to moja książka i jestem niezwykle dumna, że obdarzono mnie tak wielkim zaufaniem i pozwolono być tłumaczem tej cudownej publikacji. To trochę tak, jakbym była jej autorem…
Czytelniku, uwierz mi – nie tłumaczyłam bajki, tłumaczyłam w zasadzie powieść autobiograficzną. Proszę więc wsiądź na pokład statku kapitana Finsera, poznaj jego załogę i popłyń w krainę marzeń, które stają się rzeczywistością dzięki twórczej sile ludzkiego serca i umysłu, a nade wszystko dzięki niezwykle sprawczej sile miłości do drugiego człowieka. Tytuł skierowany przede wszystkim dla rodziców i pedagogów.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu