Rozprzestrzenialne media. Jak powstają wartości i znaczenia w usieciowionej kulturze

Rozprzestrzenialne media. Jak powstają wartości i znaczenia w usieciowionej kulturze
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Przekład:
Wróblewski Michał
Tytuł oryginalny:
Spreadable Media Creating Value and Meaning in a Networked Culture
Wydawca:
Rok:
2018
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-81420-24-2
Format:
14.0x02.1cm
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:
514
54.90zł

„Co się nie rozprzestrzenia – umiera” – tak ideę rozprzestrzenialnych mediów ujmują autorzy książki. Szukając odpowiedzi na pytanie, jak funkcjonują media, Henry Jenkins, Sam Ford i Joshua Green mówią o dzisiejszych możliwościach rozpowszechniania idei oraz o tym, jak wpływa to na życie społeczno-kulturowe, biznes, politykę, a także na nasze codzienne funkcjonowanie. Odwołując się do licznych przykładów, autorzy badają, jakie cechy informacji sprawiają, że ludzie chcą ją rozprzestrzeniać, jaką ma to dla nich wartość, a także co sprawia, że po udostępnione treści sięgają inni.
Rozprzestrzenialne media to lektura obowiązkowa nie tylko dla medioznawców i kulturoznawców ale także dla praktyków zatrudnionych w mediach, marketingu i przemyśle teleinformatycznym oraz wszystkich użytkowników sieci zainteresowanych kulturą.


„Rozprzestrzenialne media są teraz dosłownie i w przenośni w twoich rękach. Zrób z nimi, co uważasz za stosowne. Przeczytaj tę książkę; debatuj o niej; skrytykuj ją; wyrzuć do kosza. Przede wszystkim jednak podejmij dyskusję.”
Z rozdziału Jak czytać tę książkę?

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu