Przemoc emocjonalna. czyli o tym, co naprawdę nas boli: zniewaga, upokorzenie, pozbawianie miłości - jak możemy się przed tym bronić

Przemoc emocjonalna. czyli o tym, co naprawdę nas boli: zniewaga, upokorzenie, pozbawianie miłości - jak możemy się przed tym bronić
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Milczarek Witold
Tytuł oryginalny:
Emotionale Gewalt
Rok:
2019
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-65897-86-2
Format:
14.5x20.5cm
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
287
44.90zł

Przemoc emocjonalna poniża, czyni człowieka bezbronnym i chorym. Pojawia się w każdym obszarze życia: w pracy, w szkole, w rodzinie, w związku. Często występuje mimochodem. To sprawia, że trudno jest się przed nią bronić. Werner Bartens, lekarz i autor bestsellerów, pokazuje, że mimo wszystko jest to możliwe.
Pracownik wezwany przez swojego szefa do „stołu win”, dziecko karane brakiem miłości, kobieta, z której mąż żartuje wśród przyjaciół – wszyscy oni są ofiarami przemocy emocjonalnej, mającej bardzo często poważne skutki. Może ona wyrządzić w zdrowiu psychicznym i fizycznym szkody, których nigdy nie uda się naprawić.


Przemoc emocjonalna jest jednym z najbardziej lekceważonych problemów naszego społeczeństwa. Wszędzie można doznać poniżenia i pogardy, ale jesteśmy w stanie się przed nimi obronić. Jak? Opisano to w książce w sposób jasny i empatyczny, bazując na najnowszych wynikach badań.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu