Poker Osobowościowy (Personality Poker)

Autorzy:
Sabine Hugentobler, Bernhard Oettli, Doris Ruckstuhl
Tłumaczenie:
Aleksandra Jaworowska
Redakcja:
Anna Matczak
ISBN:
978-83-60733-89-9
Użytkownicy testu:
Bez ograniczeń

Poker Osobowościowy to narzędzie przeznaczone dla menedżerów, trenerów, coachów. Można je wykorzystywać w pracy zarówno z istniejącymi już zespołami i grupami, jak i takimi, których członkowie znają się słabo lub wcale.

Jest to prosta gra w karty, będąca jednocześnie doskonałym narzędziem rozwoju, służącym do poznania siebie oraz tego, jak się jest spostrzeganym przez innych. Uczestnicy wręczają sobie karty, na których wymienione są pozytywne cechy osobowości. Każda karta przekazywana jest z komentarzem dotyczącym tego, czy dana cecha u danej osoby wykazuje odpowiednie nasilenie. Po zakończeniu gry jest czas na dyskusję w grupie oraz pracę indywidualną.
Poker Osobowościowy angażuje całą grupę w interesującą i emocjonującą rozgrywkę, w trakcie której gracze mogą naprzemiennie doświadczać napięcia i radości. Uczestnicy dowiadują się, w jaki sposób ich indywidualne zachowanie wpływa na innych, jak jest postrzegane, rozumiane i odczuwane. Dzięki temu mają możliwość konfrontacji własnego obrazu siebie z tym, jak widzą ich inni. Rezultaty gry mogą ukierunkować pracę zarówno z grupą jak i jednostką.

Poker Osobowościowy to znakomita alternatywa lub uzupełnienie dla tradycyjnych warsztatów rozwoju indywidualnego i pracy z zespołem. W szczególności jest przydatny do:

  • Określania mocnych stron
  • Określania indywidualnych możliwości rozwoju
  • Pomagania jednostkom w zrozumieniu tego, w jaki sposób wpływają na innych
  • Promowania wzajemnego zrozumienia między członkami zespołu
 

 ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE:

Warsztat specjalisty HR: testy psychologiczne i modele kompetencyjne w diagnozie pracowników

Szkolenie jest dostępne wyłącznie dla psychologów po ukończonych studiach magisterskich z psychologii.


Cennik testów ważny od dnia 1.07.2022 r. do dnia 31.12.2022r. Dotyczy to testów wydanych przez Pracownię. Ceny pozostałych testów (oznaczonych w spisie gwiazdką) mogą ulec zmianie. UWAGA!!! Komplet testu w fakturze rozpisany będzie na elementy z powodu zróżnicowanych stawek VAT. Podane ceny są cenami brutto, dlatego na fakturze mogą wystąpić groszowe różnice.
ELEMENT TESTU:CENA NETTO:CENA BRUTTO:VAT:
481.22zł
586.87zł
-
586.87zł
28.63zł
35.21zł
23%
35.21zł
 
Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu