Playing English. Gry i zabawy z językiem angielskim

Angielski z gwiazdką. Część II

Playing English. Gry i zabawy z językiem angielskim
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Wodzisławska Justyna
Tytuł oryginalny:
Playing English - Hrawá angličtina
Wydawca:
Rok:
2 008
Wydanie:
I
ISBN:
83-7141-870-9
Format:
24.0x28.0cm
Ilustracje:
Špichal Antonin
Oprawa:
Twarda
Liczba stron:
82
41.90zł

Playing English to materiał pomocniczy do nauki języka angielskiego w szkołach podstawowych, a także na zajęciach nadobowiązkowych oraz w przedszkolach. Książka jest przeznaczona dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej, którzy dopiero zaczynają uczyć się języka angielskiego, ale mogą z niej korzystać również dzieci młodsze (3-6-letnie), które ku zaskoczeniu dorosłych z łatwością zapamiętają angielskie słowa i wyrażenia. Słownictwo zawarte w książce może być pomocne w kursie podstawowym.

Playing English to książka, która zaprzyjaźni dzieci z językiem angielskim i zainteresuje jego nauką. Ktoś mógłby zapytać, dlaczego dzieci mają polubić ten język, czy nie powinny go po prostu poznać. Przypomnijcie sobie, jak w dzieciństwie niechętnie podchodziliście do czegoś, czego nie znaliście, o czym nic nie wiedzieliście i byliście przekonani, że do niczego wam się to nie przyda.

I odwrotnie: z wielką radością oddawaliście się tym zajęciom, które rozpalały waszą ciekawość i stanowiły źródło wielkiej przyjemności. Różnica, zdawałoby się niewielka, ale jakże istotna. Warto ją wykorzystać podczas nauki angielskiego waszych dzieci.

Podstawowym elementem do wykorzystania są kolorowe kartoniki, które po wycięciu służą do tworzenia słów i budowy zdań. Proponujemy dwadzieścia ćwiczeń, które rozwijamy w sto dwadzieścia wariantów. Gry rozwijają umiejętności językowe, a dzięki wykorzystaniu nagrań z CD - również słuchowe.

 

 

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu