Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Ostatni moment, aby wziąć udział w badaniach na temat TESTÓW I DIAGNOZY PSYCHOLOGICZNEJ!

2020-04-20

Z inicjatywy Komisji ds. Testów i Diagnozy Psychologicznej (EFPA Board of Assessment) prowadzony jest w krajach europejskich sondaż, który ma na celu poznanie opinii psychologów na temat różnych problemów związanych z testami i badaniami testowymi.

Projekt rozpoczął się już w lutym i wielu psychologów wzięło już w nim udział, za co bardzo dziękujemy. Tym, którzy chcieli by jeszcze podzielić się swoim zdaniem na temat testów/kwestionariuszy i diagnozy, przypominamy, że ankietę można wypełniać jedynie do końca kwietnia.

Dokładne informacje i przejście do elektronicznego formularza: https://www.practest.com.pl/ankieta-efpa

Prosimy również o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o tym sondażu, abyśmy mogli poznać opinię jak największej liczby psychologów!

W Pracowni dokładamy wszelkich starań, aby działać na rzecz naszej społeczności zawodowej. Kończymy rozpoczęte adaptacje testów, dalej prowadzimy sprzedaż, wspieramy środowisko w dostępie do metod (także z wykorzystaniem nowych technologii), a jeśli jest taka potrzeba, tak jak przed pandemią, wsłuchujemy się w problemy psychologów związane z testami i diagnozą i staramy się być pomocni. Dlatego dokończenie tego sondażu też jest dla nas ważne.

Zrzeszeni w  Komisji ds. Diagnozy przy Europejskiej Federacji Towarzystw Psychologicznych (EFPA BoA) reprezentanci poszczególnych państw kontynuują zbieranie danych od psychologów w swoich krajach mimo pandemii. Sesja podsumowująca europejskie rezultaty odbędzie się 14.07, oczywiście zdalnie (miała być na Kongresie ITC, który z wiadomych powodów został odwołany).  My w Polsce planujemy zamknąć dostęp do ankiety z końcem kwietnia, a potem przygotować dane do włączenia ich do europejskiej bazy. Tylko razem uda nam się dokończyć tę inicjatywę z sukcesem!

Ostatni moment, aby wziąć udział w badaniach na temat TESTÓW I DIAGNOZY PSYCHOLOGICZNEJ!
wróć do listy

Secondary menu

płatności obsługuje payu