Obudź się. Jak praktykować uważność w codziennym życiu

Obudź się. Jak praktykować uważność w codziennym życiu
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Skrzypczak Roman
Tytuł oryginalny:
Falling Awake: How to Practice Mindfulness in Everyday Life
Wydawca:
Rok:
2020
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-81432-10-8
Format:
14.0x21.0cm
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
177
29.99zł


Jon Kabat-Zinn to jeden z najbardziej znanych i wpływowych popularyzatorów ruchu mindfulness. To dzięki niemu medytacja uważności stała się częścią życia milionów ludzi.

„Obudź się” to praktyczny poradnik, w którym autor odpowiada na pytania dręczące zarówno początkujących, jak i zaawansowanych adeptów medytacji.
Jak można się jej nauczyć?
Jak wygląda formalna praktyka?
Jak w czasach nieustannego rozproszenia przezwyciężyć trudności związane z włączeniem uważności we własne życie?

Odpowiedź na te pytania pomoże nam być bardziej świadomymi swojego ciała i zmysłów, rozwinąć empatię i stać się zdrowszymi fizycznie i psychicznie oraz spełnić się zarówno w drobnych, jak i kluczowych aspektach życia. W codziennym życiu często nieświadomie zatracamy się w negatywnych myślach i wzorcach, nieraz utykając w nich na dobre. „Obudź się” pokazuje, jak wyzwolić się z negatywnych schematów, zacząć dostrzegać rzeczy radosne i inspirujące, oraz odnosić się do świata w spokojny, akceptujący sposób. Poradnik ten uczy, jak cieszyć się życiem z chwili na chwilę, podnieść odporność na stres oraz koncentrację, radzić sobie z bólem i cierpieniem, a także rozwinąć w sobie bardziej wyrozumiałe podejście dla siebie i innych. Dzięki nauce wiemy, że korzyści płynące z medytacji są nie do przecenienia. W „Obudź się” Jon Kabat-Zinn kontynuuje swoje dzieło, pokazując czytelnikom, jak uczynić z tej praktyki część swojego codziennego życia, oraz odpowiadając na ponadczasowe pytania.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu