Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Nowe szkolenie online: Test Kompetencji Rodzicielskich TKR w diagnozowaniu rodziców oraz kandydatów na rodziców

2021-04-26

Z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy nowe szkolenie online: Test Kompetencji Rodzicielskich TKR w diagnozowaniu rodziców oraz kandydatów na rodziców.
Zobacz 

W wersji online szkolenie dostępne jest jako oddzielny kurs (a nie razem z CUIDA, jak uprzednio w wersji stacjonarnej), co umożliwia zapisanie się na szkolenie nie tylko psychologom, ale także pedagogom po zaliczonym kursie z podstaw psychometrii.
Zaliczenie szkolenia ze stosowania TKR nadaje uprawnienia do zakupu tego narzędzia także przez niepsychologów. Dokładne zasady dotyczące zakupu testów.

Test Kompetencji Rodzicielskich (TKR) przeznaczony jest do pomiaru kompetencji rodzicielskich rozumianych jako dyspozycje rodziców warunkujące stosowanie przez nich takich sposobów postępowania z dzieckiem, które sprzyjają jego rozwojowi – kształtowaniu u dziecka autonomii i umiejętności samoregulacyjnych oraz poczucia skuteczności. Celem szkolenia jest nauka przeprowadzania badania, obliczania wyników oraz ich interpretowania.

Zapraszamy na szkolenie online w dniach 2–9 czerwca 2021 r.: https://www.practest.com.pl/test-kompetencji-rodzicielskich-tkr-w-diagnozowaniu-rodzicow-oraz-kandydatow-na-rodzicow-%E2%80%93-szkolenie

Więcej informacji o szkoleniach.
Pytania dotyczące szkoleń proszę kierować do p. Ewy Sapryk: szkolenia@practest.com.pl, tel. (22) 841 02 37.

Nowe szkolenie online: Test Kompetencji Rodzicielskich TKR w diagnozowaniu rodziców oraz kandydatów na rodziców
wróć do listy

Secondary menu

płatności obsługuje payu