Księgarnia SympTomy

Kategorie testów
Kategorie książek
ADI-R Wywiad do Diagnozy Autyzmu – Wersja zrewidowana

Wywiad do Diagnozy Autyzmu – Wersja zrewidowana (ADI-R) to poszerzony wywiad, którego celem jest zdobycie informacji niezbędnych do postawienia diagnozy dotyczącej spektrum autyzmu. ADI-R jest narzędziem powszechnie stosowanym na świecie i uznawanym za element złotego standardu w diagnozie zaburzeń ze spektrum autyzmu.

dowiedz się więcej
nowość
ADI-R  Wywiad do Diagnozy Autyzmu – Wersja zrewidowana
DSR Plus – Dziecięca Skala Rozwojowa DSR Plus

Dziecięca Skala Rozwojowa DSR Plus (2021 r.) jest ulepszoną wersją Dziecięcej Skali Rozwojowej DSR (2007 r.) – dzięki zrewidowaniu Skali Wykonaniowej umożliwia skuteczniejsze diagnozowanie aktualnego poziomu rozwoju dziecka.

Badanie DSR Plus umożliwia diagnozowanie aktualnego poziomu rozwoju, a także wskazywanie słabych i mocnych stron rozwoju dziecka. Narzędzie jest złożone z dwóch osobnych skal: Skali Wykonaniowej (będącą zmodyfikowaną wersją Skali Wykonaniowej z 2007 r.) i Skali Obserwacyjnej (niezmienionej w stosunku do poprzedniej wersji).

dowiedz się więcej
nowość
DSR Plus – Dziecięca Skala Rozwojowa DSR Plus
WISC®-V Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte

WISC®-V, Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte, to najnowsza wersja najpopularniejszego narzędzia do pomiaru inteligencji. Skala została tak zmodyfikowana, aby pozwalała na uzyskanie pełniejszego obrazu zdolności dziecka.

dowiedz się więcej
nowość
WISC®-V Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte
PT Kwestionariusz Pozytywności

Kwestionariusz Pozytywności PT to metoda samoopisowa służąca do oceny pozytywnego nastawienia. Umożliwia pomiar tego, jak ludzie postrzegają siebie, swoją przyszłość, swoje życie i jaki mają stopień zaufania do innych. Narzędzie przydatne w poradnictwie psychologicznym przy ocenie potencjału adaptacyjnego.

dowiedz się więcej
nowość
PT Kwestionariusz Pozytywności
DTVP-3 Test Rozwoju Percepcji Wzrokowej – wydanie trzecie

DTVP-3 to niewerbalny test służący do badania poziomu rozwoju percepcji wzrokowej oraz integracji wzrokowo-motorycznej, będący najnowszą wersją popularnego Testu Rozwoju Percepcji Wzrokowej Marianne Frostig. Konstrukcja narzędzia uległa znacznym zmianom w stosunku do dotychczas dostępnej w Polsce wersji, co znacząco poprawiło możliwość oceny poziomu rozwoju percepcji wzrokowej dziecka.

dowiedz się więcej
nowość
DTVP-3 Test Rozwoju Percepcji Wzrokowej – wydanie trzecie

 

Stacjonarna Księgarnia Symptomy
jest zamknięta do odwołania
ze względu na zagrożenie epidemiczne.

 

Realizujemy jedynie zamówienia internetowe, a w przypadku zamówień testów psychologicznych także mailowe (należy przesłać skan zamówienia podpisanego przez osobę uprawnioną do zakupu).

Odbiór osobisty jest możliwy jedynie po telefonicznym umówieniu się na konkretny termin. Klientów zapraszamy w maseczkach zakrywających nos i usta.  


Kontakt w sprawie zamówień testów i książek:

tel. (22) 841 37 65

faks (22) 841 29 12

testshop@practest.com.pl

 

Zachęcamy do składania zamówień internetowych!

 

 

Nowości
Dla dzieci
Wyprzedaż
 
 < 
 > 
 « 
 » 

Secondary menu

płatności obsługuje payu