Księgarnia SympTomy

Kategorie testów
Kategorie książek
WISC®-V Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte

WISC®-V, Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte, to najnowsza wersja najpopularniejszego w historii narzędzia do pomiaru inteligencji.
Sprzedaż promocyjna WISC®-V została zakończona, ponieważ cały nakład pomocy i arkuszy został wysprzedany. Podręczniki do WISC®-V wraz z nowym nakładem arkuszy i pomocy ukażą się w pierwszej połowie 2021 r.

.

dowiedz się więcej
nowość
WISC®-V Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte
d2-R Zrewidowana wersja testu do badania uwagi i koncentracji

Test szczególnie przydatny w badaniach kierowców, kandydatów do wykonywania zawodów trudnych i niebezpiecznych lub innych zawodów wymagających szczególnej uwagi i koncentracji. Test może też być wykorzystywany w badaniach klinicznych (neuropsychologicznych i psychiatrycznych) oraz w programach naukowych.

dowiedz się więcej
nowość
d2-R Zrewidowana wersja testu do badania uwagi i koncentracji
KR Kwestionariusz Refleksyjności

Kwestionariusz Refleksyjności służy do diagnozy refleksyjności jako cechy stylu poznawczego. Pozwala na osobną ocenę dwu jej typów – refleksyjności rozumianej jako aktywność poznawcza związana z silną motywacją zadaniową i zaufaniem do własnych możliwości (skala Rozwaga) oraz refleksyjności rozumianej jako ostrożność wynikająca z lęku przed niepowodzeniem i braku wiary w siebie (skala Niepewność siebie).

dowiedz się więcej
nowość
KR Kwestionariusz Refleksyjności
APIS-Z(R) Bateria testów APIS-Z(R)

Bateria APIS-Z(R) jest wielowymiarowym narzędziem służącym do diagnozy inteligencji ogólnej.

Może znaleźć zastosowanie m.in. w doradztwie zawodowym dla młodzieży, zwłaszcza w zakresie wyboru kierunku kształcenia pomaturalnego  (zawiera cenne w tym zakresie normy dla uczniów ostatnich klas szkół średnich). Przydatny w procesach  rekrutacji, selekcji pracowników oraz doradztwie zawodowym dla osób dorosłych.

dowiedz się więcej
nowość
APIS-Z(R) Bateria testów APIS-Z(R)
TPE Test Płynności Ekspresyjnej

TPE  to test płynności werbalnej. Jest pierwszym w Polsce znormalizowanym narzędziem do badania zdolności twórczych na materiale werbalnym. Może stanowić doskonałe uzupełnienie testu TCT-DP, który pozwala na ocenę zdolności twórczych na materiale figuralnym.

Służy przede wszystkim do celów przesiewowych i badawczych. Może być wykorzystywany do oceny sprawności językowej, w diagnozowaniu kreatywności, a także jako narzędzie pomocnicze w ocenie sprawności funkcji wykonawczych. Doskonałe narzędzie do wykorzystania w procesach rekrutowania osób do prac wymagających elokwencji.

dowiedz się więcej
nowość
TPE Test Płynności Ekspresyjnej

 

Od 12 listopada do odwołania stacjonarna Księgarnia Symptomy jest zamknięta ze względu na zagrożenie epidemiczne. Realizujemy zamówienia wysyłkowe.
Odbiór osobisty (wyłącznie w wypadkach koniecznych) jest możliwy jedynie po telefonicznym umówieniu się na konkretny termin: tel. 22 841 37 65.
Zachęcamy do składania zamówień!


Sprzedaż promocyjna WISC®-V została zakończona, ponieważ cały nakład pomocy i arkuszy został wysprzedany. Promocja obowiązywała na zamówienia złożone do 31.12.2020 r. lub do wyczerpania aktualnego nakładu.

Klienci, którzy dokonali zakupu pomocy i arkuszy w ramach promocji, otrzymają także 25% zniżkę na zakupione później podręczniki. 

Podręczniki do WISC®-V wraz z nowym nakładem arkuszy i pomocy ukażą się w pierwszej połowie 2021 r.


U nas promocja trwa od Black Friday do Mikołajek!

Rabat 15% obowiązuje przy zamówieniach złożonych w dniach 27 listopada – 6 grudnia 2020 r. i obejmuje wszystkie książki, gry i zabawki: https://www.practest.com.pl/kategorie-ksiazek 

Podczas składania zamówienia należy wpisać kod rabatowy: SOWA. Ceny wyświetlone na stronie nie uwzględniają bonifikaty rabat odlicza się od wszystkich pozycji w koszyku po aktywacji kodu. 

Promocja nie dotyczy testów psychologicznych. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki.

Nowości
Dla dzieci
Wyprzedaż