Wyd.Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Wyświetl:
Sortuj według:

 

Arka Noego

Bardzo ciekawa forma książki, ze specjalnie profilowanymi kartkami zachwyci niejednego młodego Czytelnika. Łatwe w odbiorze rymowanki w przyjazny sposób przybliżają historię Noego i jego Arki.

W książce znajduje się ruchomy, tekturowy bohater, który pomoże każdemu dziecku rozwijać zdolności manualne i sprawi, że nauka stanie się przyjemnością.

Seria A KUKU! - ...

9.60zł

 

Bezchmurne niebo czyli jak Noe zbudował arkę

To książka o Panu Bogu, arce, zwierzętach oraz człowieku, który miał na imię Noe, i wyróżniał się z tłumu.Takiej historii z pewnością jeszcze nie słyszałeś!

14.90zł
$nbsp;

 

Biblia dziewczynki

Pierwsza BibliaTwojego dziecka,z historiąnaszego zbawienia

19.90zł

 

Boże Narodzenie. Książka z zadaniami

Książka zawiera historię narodzin Jezusa, kartki świąteczne do samodzielnego złożenia i pokolorowania, szopkę świąteczną do zbudowania oraz zadania na każdej stronie, by uczyć przez zabawę. Ta książka to obowiązkowy prezent.

13.90zł
$nbsp;

 

Bożonarodzeniowa stajenka. Czytanie i zabawa

Stwórz wyjątkową stajenkę!Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. To czas spotkań z rodziną, czas prezentów, choinki i świątecznych ozdób, kolędników szopek, śniegu i wyjątkowych potraw.Wszystko, co dzisiaj świętujemy jest pamiątką niezwykłego wydarzenia, które miało miejsce ponad 2000 lat temu.Przeczytaj historię Bożego Narodzenia i samodzielnie wykonaj stajenkę za pomocą książkowych ...

15.90zł

 

Cytaty z całego świata - Miłość

Autor: Alex Ben

"Miłość nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.Miłość nigdy nie ustaje."

List do Koryntian 13, 6-8"Miłość to niekończąca się tajemnica, bo nie ma żadnej rozsądnej przyczyny, która mogłaby ją wytłumaczyć."Rabindranath TagoreDo książeczki dołączona jest torebka i kartka.

7.90zł
$nbsp;

 

Cytaty z całego świata - Modlitwa

Autor: Alex Ben

"Czuwajcie i módlcie się!"Ewangelia wg św. Mateusza 26, 41

"Modlić się, to nie znaczy wiele mówić, ale wiele kochać."Św Teresa z LisieuxDo książeczki dołączona jest torebka i kartka.

7.90zł

 

Cytaty z całego świata - Pokój

Autor: Alex Ben

"Pokój na świecie zaczyna się od pokoju naszego serca."Kardynał Stefan Wyszyński

"Nie chcę pokoju, który przynosi zrozumienie. Chcę zrozumienia, które przynosi pokój."Helen KellerDo książeczki dołączona jest torebka i kartka.

7.90zł
$nbsp;

 

Cytaty z całego świata - Rodzina

Autor: Alex Ben

Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu.Jan Paweł IICzłowiek podróżuje w poszukiwaniu czegoś, czego potrzebuje i znajduje to, powracając do domu.George MooreDo książeczki dołączona jest torebka oraz kartka.

7.90zł

 

Cytaty z całego świata - Samotność

Autor: Alex Ben

"Samotność jest wyborem serca, a nie stanem, na który jesteśmy skazani."Do książeczki dołączona jest torebka oraz kartka.

7.90zł
$nbsp;

 

Cytaty z całego świata - Uczciwość

Autor: Alex Ben

"Takie oto jest pierwsze przykazanie miłości:prosić tylko o to, co uczciwe i czynić tylko to, co uczciwe."CyceronDo książeczki dołączona jest torebka i kartka.

7.90zł

 

Czytaj i baw się. Stworzenie

Autor: brak danych

Bóg stworzył świat z wielką miłością. Przeczytaj i dowiedz się więcej o historii stworzenia oraz baw się dobrze, układając puzzle.

15.90zł
$nbsp;
 

Secondary menu

płatności obsługuje payu