Wszystkie książki

Wyświetl:
Sortuj według:
Wyświetla tylko literę: n

 

Na balu  - kolorowanki

Zobacz, co robią księżniczki, gdzie mieszkają, jak się bawią i tańczą, jak się przygotowują na bal, jakie stroje noszą na co dzień i od święta.

Sięgnij po kolorowanki z księżniczkami i baw się w kolorowanie, naklejanie i wyobrażanie sobie, że jesteś prawdziwą księżniczką.

5.99zł

 

Na bezsenność. Antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych

Autor: brak danych

Koloruje cały świat – koloruj i Ty!Dla wytchnienia, przyjemności, uspokojenia. Koloruj i odkryj w sobie artystę. Tu nikt Cię nie skrytykuje ani nie oceni. Szał kolorowania dla dorosłych – nowy sposób na relaks, odstresowanie, spełnienie (odkrycie) ambicji twórczych. I nowa kategoria książek, które we Francji sprzedają się już lepiej niż książki kucharskie!Szał kolorowania ogarnął Francję, ...

24.80zł
$nbsp;

 

Na biwaku

Kocia rodzina wybrała się na biwak nad jezioro. Wspaniałej zabawie przeszkodziła nieoczekiwana wizyta zakatarzonej chmury. Jeśli jesteś ciekaw, jak skończyła się przygoda, sięgnij po tę książeczkę.

Od 3 lat

2.84zł

Zadania z naklejkami

Na boisku

Młodym miłośnikom piłki nożnej proponujemy książeczkę na UEFA EURO 2012 z zadaniami i naklejkami. Zabawne rysunki do pokolorowania, mnóstwo naklejek oraz ciekawe zadania na pewno spodobają się małym chłopcom.

9.99zł
$nbsp;

 

Na boisku. Kolorowanka. Maluję i opowiadam

Autor: brak danych

Aż 118 cm świetnej zabawy!Alojzy Sztaluga, znany malarz, uwielbia podróżować. Niestety, jest wyjątkowo roztargniony… W sobotę wybrał się na mecz, żeby uwiecznić zmagania piłkarzy. Wziął ze sobą szalik, trąbkę, lornetkę, zatyczki do uszu, poduszkę w grochy i dwa truskawkowe lizaki. A kiedy już wszystko naszkicował, przypomniał sobie, że nie wziął kredek…Kolorowanki z pomysłowymi poleceniami ...

9.90zł

 

Na budowie

Na kolorowych stronach książeczek dowiesz się: kogo ratuje pogotowie, gdzie na akcję wyjeżdża straż pożarna i policja, jak podróżować koleją, po co ludzie lecą w kosmos i dlaczego warto zostać marynarzem.

Książki z tej serii: Kolej, Na morzu, Pogotowie, Policja, Straż pożarna, W kosmosie, Lotnictwo, Wojsko, Autobusem czy tramwajem, Na wsi, W szkole, Na budowie.

 

7.25zł
$nbsp;

 

Na budowie

Czy wiecie, jakie pojazdy pracują na budowie? Jakie prace należy wykonać, zanim rozpocznie się stawianie budynku? I z czego właściwie składa się beton? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie w tej książeczce. Wydrukowana na tekturze, z pewnością długo posłuży małym miłośnikom budownictwa i przyszłym inżynierom.

4.73zł

 

Na budowie

Autor: brak danych

Wybierz się na budowę do miasteczka Sprężyna Zdrój! Tylko załóż kask i kalosze! Betoniarka, spychacz, walec, dźwig i wywrotka są już na miejscu. Wkrótce rozpocznie się budowa nowego domu oraz fantastycznego Sprężynowego Centrum Nauki! Tuż obok powstaje domek na drzewie, mały basen oraz nowe drogi i chodniki. Czy zauważysz zmieniające się pory roku? Przyłącz się do nas szybko, a razem uda nam się ...

24.90zł
$nbsp;

 

Na budowie. 20 okienek

Autor: brak danych

Dzięki specjalnym okienkom można zobaczyć, co kryje się w schowkach różnych modeli maszyn budowlanych (koparki, buldożery, dźwigi, traktory), jak pracują, jak wygląda silnik.

26.15zł

 

Na budowie. Kolorowanka z naklejkami

Autor: brak danych

Malowanki z naklejkami to ulubione książeczki najmłodszych- pomagają rozwijać zdolności manualne i wyobraźnię dziecka oraz zapewniają udaną zabawę

staranne rysunkiduże płaszczyznyzabawne wierszykinaklejki

4.99zł
$nbsp;

 

Na budowie. Książka dźwiękowa z kierownicą

Autor: brak danych

Ekipa budowlana stawia budynek mieszkalny i potrzebuje Twojej pomocy. Zasiądź w kokpicie spychacza, koparki, wywrotki, betoniarki i dźwigu!

Naciskaj przyciski i poruszaj kierownicą, żeby usłyszeć 7 dźwięków z placu budowy!

39.99zł

 

Na co zachorował cyrkiel oraz o tym, kto wygrał zawody w liczeniu. Historyjki matematyczne

Witajcie w świecie matematycznych przygód! W tej książce znajdziecie bohaterów lekcji matematyki - nie tak poważnych, jak w podręcznikach i nie tak tajemniczych, jak w ćwiczeniach. Będziecie mogli poznać bliżej i zaprzyjaźnić się z nimi. Dzięki zabawnym opowiadaniom przekonacie się, że matematyka może być łatwa i przyjemna.

13.10zł
$nbsp;
 

Secondary menu

płatności obsługuje payu