Wszystkie książki

Wyświetl:
Sortuj według:
Wyświetla tylko literę: n

 

Na balu  - kolorowanki

Zobacz, co robią księżniczki, gdzie mieszkają, jak się bawią i tańczą, jak się przygotowują na bal, jakie stroje noszą na co dzień i od święta.

Sięgnij po kolorowanki z księżniczkami i baw się w kolorowanie, naklejanie i wyobrażanie sobie, że jesteś prawdziwą księżniczką.

5.99zł

 

Na biwaku

Kocia rodzina wybrała się na biwak nad jezioro. Wspaniałej zabawie przeszkodziła nieoczekiwana wizyta zakatarzonej chmury. Jeśli jesteś ciekaw, jak skończyła się przygoda, sięgnij po tę książeczkę.

Od 3 lat

2.70zł
$nbsp;

Zadania z naklejkami

Na boisku

Młodym miłośnikom piłki nożnej proponujemy książeczkę na UEFA EURO 2012 z zadaniami i naklejkami. Zabawne rysunki do pokolorowania, mnóstwo naklejek oraz ciekawe zadania na pewno spodobają się małym chłopcom.

9.99zł

 

Na boisku. Kolorowanka. Maluję i opowiadam

Autor: brak danych

Aż 118 cm świetnej zabawy!Alojzy Sztaluga, znany malarz, uwielbia podróżować. Niestety, jest wyjątkowo roztargniony… W sobotę wybrał się na mecz, żeby uwiecznić zmagania piłkarzy. Wziął ze sobą szalik, trąbkę, lornetkę, zatyczki do uszu, poduszkę w grochy i dwa truskawkowe lizaki. A kiedy już wszystko naszkicował, przypomniał sobie, że nie wziął kredek…Kolorowanki z pomysłowymi poleceniami ...

9.90zł
$nbsp;

 

Na budowie

Na kolorowych stronach książeczek dowiesz się: kogo ratuje pogotowie, gdzie na akcję wyjeżdża straż pożarna i policja, jak podróżować koleją, po co ludzie lecą w kosmos i dlaczego warto zostać marynarzem.

Książki z tej serii: Kolej, Na morzu, Pogotowie, Policja, Straż pożarna, W kosmosie, Lotnictwo, Wojsko, Autobusem czy tramwajem, Na wsi, W szkole, Na budowie.

 

7.25zł

 

Na budowie

Czy wiecie, jakie pojazdy pracują na budowie? Jakie prace należy wykonać, zanim rozpocznie się stawianie budynku? I z czego właściwie składa się beton? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie w tej książeczce. Wydrukowana na tekturze, z pewnością długo posłuży małym miłośnikom budownictwa i przyszłym inżynierom.

4.73zł
$nbsp;

 

Na budowie

Autor: brak danych

Wybierz się na budowę do miasteczka Sprężyna Zdrój! Tylko załóż kask i kalosze! Betoniarka, spychacz, walec, dźwig i wywrotka są już na miejscu. Wkrótce rozpocznie się budowa nowego domu oraz fantastycznego Sprężynowego Centrum Nauki! Tuż obok powstaje domek na drzewie, mały basen oraz nowe drogi i chodniki. Czy zauważysz zmieniające się pory roku? Przyłącz się do nas szybko, a razem uda nam się ...

24.90zł

 

Na budowie. Kolorowanka z naklejkami

Autor: brak danych

Malowanki z naklejkami to ulubione książeczki najmłodszych- pomagają rozwijać zdolności manualne i wyobraźnię dziecka oraz zapewniają udaną zabawę

staranne rysunkiduże płaszczyznyzabawne wierszykinaklejki

4.99zł
$nbsp;

 

Na budowie. Książka dźwiękowa z kierownicą

Autor: brak danych

Ekipa budowlana stawia budynek mieszkalny i potrzebuje Twojej pomocy. Zasiądź w kokpicie spychacza, koparki, wywrotki, betoniarki i dźwigu!

Naciskaj przyciski i poruszaj kierownicą, żeby usłyszeć 7 dźwięków z placu budowy!

39.99zł

 

Na co zachorował cyrkiel oraz o tym, kto wygrał zawody w liczeniu. Historyjki matematyczne

Witajcie w świecie matematycznych przygód! W tej książce znajdziecie bohaterów lekcji matematyki - nie tak poważnych, jak w podręcznikach i nie tak tajemniczych, jak w ćwiczeniach. Będziecie mogli poznać bliżej i zaprzyjaźnić się z nimi. Dzięki zabawnym opowiadaniom przekonacie się, że matematyka może być łatwa i przyjemna.

13.10zł
$nbsp;

 

Na cztery pory roku. Piosenki przedszkolaka

Nowoczesny śpiewnik opracowany z dziećmi i dla dzieci.- Atrakcyjna tematyka: piosenki na ważne okazje i cztery pory roku.- Profesjonalne i ciekawe aranżacje odpowiednie dla dzieci.- Czytelne zapisy nutowe do pierwszych prób gry na instrumentach.- Propozycja wspólnego, rodzinnego muzykowania.- Dołączona płyta CD z zamieszczonymi w książce piosenkami, wzbogacona o ich wersje instrumentalne.

14.90zł

 

Na długie wieczory. Koloraże

Autor: brak danych

Koloraże to piękna seria książek, która podbiła serca tysięcy wielbicieli kolorowania w Polsce.Spędź długie wieczory, relaksując się przy fantazyjnych i klimatycznych wzorach, które stworzyły dla Ciebie polskie artystki. Na kartach najnowszego tomu Koloraży znajdziesz tajemnicze zwierzęta, które ukryły się w zaśnieżonym lesie, przemierzające nocne niebo sowy i magiczne wzory płatków śniegu. A to ...

29.90zł
$nbsp;
 

Secondary menu

płatności obsługuje payu