Wilkońska Joanna

Wyświetl:
Sortuj według:

Poradnik dzień po dniu

Pierwszy rok życia dziecka

Książka jest praktycznym poradnikiem zawierającym użyteczne informacje dotyczące rozwoju dziecka oraz wskazówki odnoszące się do jego pielęgnacji i żywienia. Autorka stara się także przekazać Czytelnikom radość, jaką można czerpać z kontaktu z dzieckiem, choć nie ukrywa, że jego narodziny są prawdziwą rewolucją w życiu rodzinnym.Znajdujące się tu porady i informacje są w pełni zgodne z obecnym ...

24.05zł

Książka ze stronami do kolorowania

Piotruś żywe srebro

Pierwsza w nowym cyklu pt.: "Katecheza dla najmłodszych" to współczesne opowiadanie nawiązujące do biblijnej przypowieści o miłosiernym Samarytaninie. Książeczka zawiera strony do kolorowania.

7.90zł
$nbsp;

Książka ze stronami do kolorowania

Pranie u babci Wiktorii

Kolejne z cyklu "Katecheza najmłodszych" opowiadanie dla przedszkolaków. Współczesna historyjka z życia przedszkolaka nawiązująca do biblijnej przypowieści o chwaście. Książeczka zawiera strony do kolorowania.

7.90zł

Książka ze stronami do kolorowania

Szkolne porządki. Według przypowieści "O robotnikach w winnicy"

Ułatwieniem zrozumienia przez dzieci „Przypowieści o robotnikach w winnicy" jest opowiadanie o uczniach porządkujących szkolne podwórko. Pomocą służy również załączony tekst przypowieści i rysunki do samodzielnego kolorowania.

7.90zł
$nbsp;

Książka ze stronami do kolorowania

Urodziny Basi

Drugie z cyklu "Katecheza dla najmłodszych" opowiadanie dla przedszkolaków. To współczesna historia nawiązująca do biblijnej przypowieści o uczcie. Książeczka zawiera również strony do kolorowania.

7.90zł
 

Secondary menu

płatności obsługuje payu