Rosiek Barbara

Wyświetl:
Sortuj według:

 

Obsesja Baśki eR
Obsesja Baśki eR. - najnowsza powieść Barbary Rosiek, w której autorka odkrywa przed czytelnikiem obszerne fragmenty dzienników, po wielu latach powraca do wydarzeń sprzed lat i rozprawia się z traumą z przeszłości.Pisanie tego tekstu może nadal mnie emocjonalnie rozwalić. Ale czuję, że znowu to odkładając, pogarszam sprawę swej egzystencji tutaj. To proste, papier to przyjmie, a ja może odetchnę w końcu ...
34.90zł

 

Oddział otwarty
Kolejna powieść Barbary Rosiek o życiu, chorobie, przemijaniu, próbie odnalezienia własnego miejsca w rzeczywistości jakby równoległej.
32.00zł
$nbsp;

 

Pamiętnik narkomanki
Pamiętnik jest zapisem prawdziwych przeżyć dziewczyny, później kobiety, która przeszła przez piekło uzależnienia i której, jako jednej z nielicznych, udało się przezwyciężyć nałóg. Jest lekturą przejmującą, niejednokrotnie bardzo drastyczną, ale wobec zagrożeń, jakie niesie narkomania - konieczną.
33.50zł

 

Poganiacze chleba
"Czuję narastającą w sobie siłę.Wyszłam z raka duszy. Co za ulga!!!Nie neguję dotychczasowej twórczośći. Jest piękna, tylko smutna.Jest w niej dużo zdrowych i pozytywnych myśli...."
24.00zł
$nbsp;

 

W poszukiwaniu ducha (o samobójstwie)
Ale psychologia także przydaje się w życiu. Inaczej po prostu kończy się na pierwszej próbie samobójczej - skutecznej.Byłam TAM.I jeszcze wróciłam.Dlaczego?Czas na zdjęcie maski.Pragnę już iść bardzo daleko, za horyzont, który nigdy się nie kończy.W Kosmos.To tylko pasja w „zdobywaniu" słów.Nocą nadchodzi inny wymiar lęku.
29.00zł

 

Zapiski zabójczyni

Do tej pory Basia brała w swoje ręce losy ludzi po przejściach: uzależnionych, ofiar przestępstw, chorych psychicznie - osób obciążonych traumą, doświadczonych przez życie.Kiedy ze względu na problemy psychiczne odebrano jej prawo do dalszej opieki nad pacjentami, postanowiła zająć się... oprawcami .Czy Sprawiedliwość istnieje? Ile ma twarzy? Czy Basia jest Sprawiedliwością? `Nic nie usprawiedliwia ...

34.90zł
$nbsp;
 

Secondary menu

płatności obsługuje payu