Maliński ks.Mieczysław

Wyświetl:
Sortuj według:

 

Bądź dobry

Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.

10.40zł

 

Jan Paweł Wielki. Droga do świętości.

Książka jest podsumowaniem życia Karola Wojtyły i pontyfikatu Jana Pawła II. Przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia przyszłego papieża i ukazuje najbardziej charakterystyczne kierunki papieskiej działalności.

5.30zł
$nbsp;

 

Kochaj
Poruszaj się między ludźmi jak w kwietnym ogrodzie. A w ogrodzie są wszędobylskie stokrotki, delikatne fiołki, energiczne bratki...
16.70zł

 

Módl się.

Nie ma modlitwy niewysłuchanej. Gdzieś ktoś na świecie odbierze twoją dobroć. Gdzieś ktoś na świecie usłyszy twoją tęsknotę. Gdzieś ktoś na świecie uraduje się twoją radością.

10.08zł
$nbsp;

 

Przebacz

Jeżeli siewca siał słowo Boże, to jego praca wyda plon. Może dziesięciokrotny, może nawet stokrotny. Byle tylko przechodnie nie zadeptali, byle ptaki nie wydziobały. Wyda plon - chociaż szatan już sieje kąkol. Praca siewcy wyda plon.

10.08zł

 

Razem.

Jest czas spotkania i czas rozstania. Jest początek i bywa koniec przyjaźni. Napotykasz zimną, obojętną twarz.

10.10zł
$nbsp;

 

Stań się.
I ty doznajesz czasem łaski przemienienia. I ukazujesz się nagle sobie samemu i całemu swojemu otoczeniu jako inny człowiek. Spada z ciebie jak łachman wszystko, co dotąd wlokło się za tobą.
10.10zł

 

Uwierz.

Miarą naszej wiary w Boga jest poczucie szczęścia. To dowód na to, żeśmy zaufali Jego miłości ku nam.

16.70zł
$nbsp;

 

Wzrastaj.

Gdyby wystarczyło wiedzieć to, co wiesz. Gdyby wystarczyło usłyszeć to, co usłyszałeś. Ale to jeszcze trzeba wdrożyć w swoje życie.

16.70zł
 

Secondary menu

płatności obsługuje payu