Kieszonkowiec geograficzny. Obieżyświat. Gra karciana (8+)

Rekordy geograficzne świata

Kieszonkowiec geograficzny. Obieżyświat. Gra karciana (8+)
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Wydawca:
Rok:
2018
ISBN:
978-83-65884-11-4
Format:
7.7x12.9cm
Ilustracje:
Robok Roksana
Oprawa:
Twarda
17.99zł

Jaka budowla jest symbolem Brazylii? Na cześć którego słynnego Polaka nazwano najwyższy szczyt Australii? Jak nazywa się wysunięty najbardziej na południe punkt Ameryki Południowej?
Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz w Kieszonkowcu geograficznym Obieżyświat. Podczas fascynującej rozgrywki odwiedzisz wszystkie kontynenty, przepłyniesz Amazonkę, wejdziesz na Mount Everest i przespacerujesz się wzdłuż Muru Chińskiego.
Aż 6 zróżnicowanych wariantów rozgrywki sprawi, że na pewno nie będziesz się nudzić! Zagraj w Kolekcjonera, Snapa, Pudło, Klapka, Dokładkę albo Wyścigi i poznaj rekordy świata: najwyższe szczyty, najdłuższe rzeki i największe jeziora. Odwiedź znane miasta i dowiedz się, z czego słyną!

Gra karciana idealnie sprawdzi się zarówno na lekcjach, jak i podczas spotkań w gronie koleżanek i kolegów. Zabłyśnij w towarzystwie i zaimponuj wiedzą znajomym!
Wygodny, poręczny format sprawia, że gra bez problemu zmieści się do torebki, plecaka czy kieszeni. Oryginalne ilustracje wykonała Roksana Robok.

W edukacyjnej serii Kieszonkowce znajdują się gry, zagadki logiczne i quizy karciane do nauki matematyki, geografii i języka angielskiego, ćwiczenia myślenia logicznego i rozwijania wiedzy.

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-8 lat
Czas gry: 10-20 minut

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu