Jak kupić?

1. Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z zalecanymi wymaganiami systemowymi zapisanymi na stronie www.epsilon.practest.com.pl oraz Regulaminem korzystania z Platformy Epsilon.

2. Aby rozpocząć korzystanie z platformy Epsilon konieczne jest podpisanie Umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych. Dokument podpisany przez osoby do tego upoważnione należy dostarczyć do Pracowni Testów w dwóch egzemplarzach osobiście lub drogą pocztową (należy dostarczyć oryginał!).

 • Umowę powierzenia przetwarzania danych osobowyc można pobrać klikając tutaj.

 • Sytuacja epidemiologiczna pozwala obecnie na przesłanie umowy powierzenia przetwarzania danych pocztą, w związku z tym chwilowo nie przyjmujemy skanów umowy z klauzulą. Prosimy o przesłanie jej na nasz adres w formie papierowej w 2 egzemplarzach.

 • UWAGA! W związku z epidemią i utrudnieniami w otrzymaniu z uczelni upoważnień do nabycia arkuszy testowych, sprzedaż studentom testów  na Platformie Epsilon będzie prowadzona również na podstawie maila otrzymanego od promotora. Promotor może przesłać zbiorcze zapotrzebowanie dla studentów. Powinno być w nim imię i nazwisko studenta, adres e-mail studenta, nazwa testu (skrót) oraz liczba zamawianych jednostek. Promotor powinien podpisać się imieniem i nazwiskiem, podać nazwę uczelni i nazwę wydziału.
  Upoważnienie należy przesłać bezpośredno do Działu Handlowego na adres testshop@practest.com.pl

 • Jeśli jednostki na Platformie nabywane są indywidualnie przez studenta, a nie przez uczelnię, każdy student musi dostarczyć nam indywidualnie podpisaną umowę powierzenia przetwarzania danych w formie papierowej w 2 egzemplarzach

3. Dostęp do Platformy Epsilon uzyskuje się po dokonaniu zakupu dowolnej liczby licencji na badania lub doładowaniu portfela wybraną kwotą. Zakupu można dokonać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lub osobiście w księgarni Symptomy (ul. Belwederska 6A w Warszawie). Procedura zakupu i płatności jest prosta i przebiega analogicznie jak przy zakupie innych produktów. Po sfinalizowaniu zakupu klient otrzymuje odpowiedni kod licencji w formie wydruku lub wiadomości e-mail. Liczba dostępnych badań na koncie użytkownika jest aktualizowana w momencie wprowadzenia zakupionego przez niego kodu licencji na platformę.

4. Kolejnym krokiem jest pobranie ze strony www.epsilon.practest.com.pl i zainstalowanie oprogramowania Epsilon. 

5. Po uruchomieniu aplikacji należy wybrać zakładkę „Panel administracyjny” a następnie kliknąć w opcję „Zarejestruj się”. Pola obowiązkowe do wypełnienia są oznaczone gwiazdką. Jeżeli Platforma Epsilon jest wykupiona przez osobę fizyczną, w pole nazwa instytucji należy ponownie wpisać swoje imię i nazwisko.


Platforma Epsilon umożliwia rejestrowanie dwóch rodzajów kont użytkownika:

UWAGA ! Licencji przypisanych do różnych rodzajów kont NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ!
Licencje badawcze (udostępniane wyłącznie uczelniom i ich pracownikom prowadzącym badania naukowe) mogą być użyte jedynie w zarejestrowanych kontach badawczych (naukowych). 
Licencje badaniowe mogą być użyte jedynie w zarejestrowanych kontach badaniowych (z raportem).


Licencje są formą zakupu dostępu do usługi Epsilon. Jedna licencja odpowiada możliwości przeprowadzenia jednego badania danym testem. W momencie zakupu precyzuje się liczbę badań w podziale na konkretne testy.

Z uwagi na różne potrzeby użytkowników korzystających z platformy Epsilon, przewidziano możliwość zakupu dwóch rodzajów licencji:

 • Licencje badaniowe (z raportem) – możliwość przeprowadzenia badania i otrzymania pełnego raportu (więcej informacji o raporcie)
 • Licencje na wprowadzanie wyników (z raportem) – możliwość wprowadzenia wyników z badania przeprowadzonego metodą papier-ołówek i otrzymania pełnego raportu (więcej informacji o raporcie)
 • Licencje badawcze (naukowe; bez raportu) – możliwość przeprowadzenia badania i otrzymania wyników surowych oraz przeliczonych w formie pliku .csv. Jednostki badawcze są udostępniane (w specjalnej cenie) wyłącznie uczelniom i ich pracownikom prowadzącym badania naukowe. Więcej informacji

Licencje badaniowe (z raportem) oraz licencje na wprowadzanie wyników (z raportem) są dostępne dla psychologów oraz innych specjalistów posiadających uprawnienia do stosowania testów psychologicznych. Licencje te nie są sprzedawane studentom.

Po sfinalizowaniu zakupu otrzymają Państwo stosowny kod w postaci wydruku lub wiadomości e-mail, który umożliwi doładowanie konta. Aby doładować konto przy użyciu otrzymanego kodu należy zalogować się do „Panelu administracyjnego” aplikacji, wybrać zakładkę „Wykaz licencji”, a następnie wejść w opcję:

 • Dodaj licencję


Aby kupić licencje kliknij: e-testy


Portfel klienta jest alternatywną formą uzyskania dostępu do platformy Epsilon, która pozwala na swobodne dysponowanie budżetem przeznaczonym na badania z wykorzystaniem testów psychologicznych.
Klient nie musi od razu decydować, z jakich narzędzi dostępnych na platformie chciałby korzystać, oraz na jaką liczbę licencji jest zapotrzebowanie. Wystarczy zasilić portfel klienta wybraną kwotą, korzystając ze standardowych metod zakupu w Pracowni (zakup kodu portfelowego w Księgarni Symptomy). Po wprowadzeniu kodu, portfel zostanie zasilony i można będzie swobodnie dysponować nabytymi środkami - wymieniać je na potrzebne w danym momencie licencje badaniowe.

Przy zakupie kodu portfelowego można wprowadzić własną kwotę zasilenia, bądź wybrać jeden z oferowanych pakietów doładowań, przewidujących atrakcyjny rabat. Uzupełnij swój portfel wybraną kwotą i swobodnie korzystaj z dostępnych testów – wymieniaj środki na licencje, według potrzeb.

Wymiana środków na licencje badaniowe następować będzie automatycznie na platformie, bez konieczności przeprowadzenia dodatkowych czynności formalnych. Zalety korzystania z portfela klienta:

 • swobodne dysponowaniem budżetem
 • możliwość łatwej i szybkiej reakcji na pojawiające się potrzeby przeprowadzenia badań
 • stały podgląd dostępnych środków
 • możliwość wypróbowania wielu testów

Zachęcamy do korzystania z atrakcyjnych pakietów doładowań:

Ceny w tabelce podane są w kwotach brutto.

Po sfinalizowaniu zakupu, na adres mailowy lub w postaci wydruku otrzymają Państwo stosowny kod, który umożliwi doładowanie konta. Aby doładować konto przy użyciu otrzymanego kodu należy zalogować się do „Panelu administracyjnego” aplikacji, wybrać zakładkę „Wykaz licencji”, a następnie wejść w opcję:

 • „Mój portfel” → „Doładuj portfel”

UWAGA: Korzystanie z portfela klienta umożliwia dostęp do wszystkich narzędzi na platformie Epsilon (testy kategorii A, B i C), dlatego nabywać mogą go tylko psychologowie.

Aby doładować portfel klienta kliknij: doładowanie portfelaFaktury za zakupy licencji standardowo przesyłane są do klienta jedynie w formie elektronicznej, na podany adres email. Jedynie na specjalne życzenie mogą być wysyłane pocztą tradycyjną. Tak pomyślana procedura zakupu zdecydowanie skraca czas oczekiwania na materiały testowe w porównaniu z wersjami tradycyjnymi papier-ołówek wysyłanymi do klientów pocztą.

Wraz z założeniem konta i pierwszym logowaniem do platformy Epsilon, użytkownik otrzyma po dwie darmowe licencje na badanie każdym z zakupionych przez siebie testów (dostępne jedynie gdy przy pierwszym zakupie została wybrana opcja zakupu licencji a nie zasilenia portfela klienta). Darmowe licencje mają pomóc w zapoznaniu się z funkcjonowaniem platformy i pozwolić na przeprowadzenie badań próbnych, bez straty zakupionych licencji. Zachęcamy do zakupu wielu tytułów testów za pierwszym razem, aby móc dobrze zapoznać się możliwościami platformy.

UWAGA: Aby kupić jednostki i rozpocząć korzystanie z platformy Epsilon konieczne jest przesłanie oryginału (w 2 egzemplarzach) dokumentu upoważniającego Pracownię do przetwarzania danych osobowych, podpisanego przez osobę upoważnioną (należy dołączyć pełnomocnictwo). Dokumenty można także wysłać e-mailem z podpisem elektronicznym. Wzór dokumentu do pobrania znajduje się poniżej. Szczegóły w Regulaminie strony Epsilon.

Umowa powierzenia przetwarzania danych

Regulamin platformy Epsilon

 


Na plaformie Epsilon udostępniono już następujące testy z oferty Pracowni:

Lista dostępnych testów będzie stale rozszerzana i z czasem powinna objąć większość aktualnej oferty Pracowni.

CDI 2 Zestaw Kwestionariuszy do Diagnozy Depresji u Dzieci i Młodzieży

Secondary menu

płatności obsługuje payu