Dziecko specjalnej troski. Pierwszy rok życia.

Dziecko specjalnej troski. Pierwszy rok życia.
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Wydawca:
Rok:
2 002
ISBN:
83-87957-98-4
15.80zł

"Czy to normalne, że moje dziecko tak dużo śpi; że nie ujawnia, kiedy jest głodne; że nie patrzy na mnie?" - pytają zatroskane matki. Czy jest powód do zmartwień, gdy noworodek nie otwiera oczu lub otwiera je rzadko, zbyt wolno lub ospale ssie, często wymiotuje? Co się dzieje, kiedy maleństwo sprawia wrażenie wiotkiego, napiętego lub rozkojarzonego?
Książka ta adresowana jest do rodziców i członków rodzin dzieci "specjalnej troski". Ma ona pomóc im znaleźć odpowiedzi na pierwsze pojawiające się pytania, ułatwić zorientowanie się w sytuacji, kiedy przychodzą z noworodkiem do domu i mimo uspokajających słów usłyszanych od lekarzy, wciąż mają uczucie, że "coś" jest nie tak.
W wypadku, gdy lekarz stwierdza lub przypuszcza zaburzenie rozwojowe, rodzice stają przed koniecznością podjęcia decyzji. Muszą odpowiedzieć sobie na pytanie o najskuteczniejszą w przypadku ich dziecka metodę terapeutyczną. Książka Moniki Aly ma im pomóc w podejmowaniu tej trudnej decyzji.
Autorka opisuje przebieg i zróżnicowanie prawidłowego rozwoju; potem rozwój zakłócony i zaburzony. Prezentuje jej własne metody terapii, jak i te stosowane przez innych terapeutów.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu