Dobranocki na pogodę i niepogodę

Dobranocki na pogodę i niepogodę
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Rok:
2018
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-10-13264-2
Format:
20.5x26.5cm
Ilustracje:
Kozieł-Nowak Magdalena
Oprawa:
Twarda
Liczba stron:
221
59.90zł

Czy wiecie, kto kiedy zasypia? Czego brakuje Lulkowi do szczęścia? Kogo spotkała koza Fionka na rozgwieżdżonym niebie? Po co komu dwie pary grabek? Co to jest baba sowa? Jak znaleźć czarownicę? Czy da się przytulić kłopot? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w dobranockowych historiach dla małych i dużych. Poza tym przeczytacie w nich także o księżycowym ogórku, magicznej kołysance dla
makowego dziecka, zaginionej walizce wuja Leona, cierpiącej na bezsenność Nocy czy Strachobździlu, który wszystkiego się bał.
W tomie opowiadania znakomitych polskich autorów:
Grażyny Bąkiewicz,
Justyny Bednarek,
Pawła Beręsewicza,
Zofii Beszczyńkiej,
Joanny Fabickiej,
Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel,
Barbary Kosmowskiej,
Marii Łastowieckiej,
Beaty Ostrowickiej,
Zofii Staneckiej,
Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby
i Agnieszki Tyszki.

Magdalena Kozieł-Nowak jest ilustratorką ze skłonnością do przesady. Przesadza z pomysłami, z kolorem, ze słodyczami, a w wolnych chwilach przesadza kwiatki. I dobrze jej tak, bo nie lubi ograniczeń, chce eksperymentować z techniką i stylistyką ilustracji, by nie zanudzić siebie, a przede wszystkim dzieci. Zdarza się, że popełni rysunek satyryczny z nadzieją, że dzięki temu i dorośli czasem się uśmiechną. Po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu współpracowała z wieloma wydawnictwami i dzięki temu regał z książkami, do których robiła ilustracje, się zapełnia. Na szczęście jest jeszcze kilka wolnych półek i ma nadzieję, że kiedyś również będą zajęte. Ona także chce być zajęta tym, co robi, czyli kolorowaniem świata, do końca świata!

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu