Dlaczego warto?

Przyjazny interface i łatwa obsługa

Korzystanie z platformy Epsilon nie wymaga zaawansowanych umiejętności informatycznych. Serwis jest intuicyjny i ergonomiczny - wykonanie podstawowych zadań wymaga jedynie kilku kliknięć.

Epsilon posiada oryginalny layout, który łączy proste, sprawdzone rozwiązania funkcjonalne z nowoczesnym designem.

Automatyczne obliczanie wyników

Platforma Epsilon automatycznie oblicza wyniki zakończonych badań i generuje z nich szczegółowy raport. Skraca to czas potrzebny na przeprowadzenie badania nawet o kilka godzin (zwłaszcza w wypadku złożonych narzędzi). Automatyczne obliczanie wyników eliminuje ryzyko pomyłki w obliczeniach.

Bezpieczeństwo

Architektura platformy Epsilon została pomyślana tak, aby zapewnić jednocześnie komfort użytkowania i gwarancję najwyższego bezpieczeństwa danych. Wdrażane rozwiązania były konsultowane z GIODO, dla zapewnienia najwyższych standardów ochrony danych osobowych. System korzysta z certyfikatu SSL, który gwarantuje wiarygodność stron internetowych. Użytkownicy korzystający ze strony zabezpieczonej certyfikatem SSL mają pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

Łatwa możliwość tworzenia baterii testów i eksportu wyników do arkusza kalkulacyjnego.

Epsilon został zaprojektowany jako narzędzie mające ułatwić pracę psychologa. Platforma pozwala m.in. na samodzielne budowanie baterii testów. Dodatkowo wyniki testów można eksportować do arkusza kalkulacyjnego i poddawać analizom statystycznym np. w celu stworzenia norm lokalnych lub do celów naukowych.

Szczegółowe instrukcje i proste rozwiązania

Platforma została wyposażona w rozbudowany panel pomocy dla użytkownika. Każda strona serwisu internetowego zawiera odnośnik do karty Pomocy, na której szczegółowo opisane są wszystkie elementy znajdujące się na danej stronie.

Obejrzyj wybrane filmy instruktażowe.

Zapoznaj się z FAQ

Lepsza organizacja pracy

Platforma Epsilon pozwala na zaplanowanie wielu badań, które mogą być realizowane w innym terminie. Cała część administracyjna może być realizowana w dogodnym dla użytkownika czasie, niezależnie od momentu, w którym zostanie przeprowadzone badanie. Pozwala to na lepszą organizację własnej pracy. Wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenie badania, znajduje się w jednym miejscu, zawsze i wszędzie, gdzie jest dostęp do komputera.

Wszystkie wyniki w jednym miejscu

Gromadzenie i przechowywanie wyników osób badanych może być kłopotliwe, zwłaszcza, gdy psycholog przeprowadza badania na różnym sprzęcie. Dzięki platformie Epsilon wszystkie wyniki badań i informacje o badanych zgromadzone są w jednym miejscu, do którego bezpieczny dostęp możliwy jest zawsze i z każdego miejsca.

Obniżenie kosztów badań

Dzięki możliwości przeprowadzenia całego badania na platformie Epsilon, nie trzeba nabywać kompletu materiałów do wybranego testu – arkuszy pytań, arkuszy odpowiedzi, zeszytów testowych, klucza. Nie trzeba także samodzielnie obliczać wyników, co przy badaniach większej liczby osób, lub badaniach bateriami testów zajmowało często wiele godzin. Korzystanie z platformy Epsilon to oszczędność czasu i pieniędzy.

Jedno konto dla organizacji

Architektura systemu pozwala na zakładanie kont dla organizacji, z którego korzystać będzie wiele osób, o różnym stopniu uprawnień. Użytkownicy w ramach jednej organizacji mogą korzystać z jednej bazy osób badanych oraz wspólnie dysponować zakupionymi przez organizację licencjami na badania. Takie rozwiązanie znakomicie porządkuje organizację pracy członków zespołu.

Szeroka i stale rozszerzana oferta dostępnych testów

Na Platformie Epsilon udostępnione jest już ponad 40 testów psychologicznych, dobrze znanych z tradycyjnej oferty Pracowni Testów Psychologicznych PTP. Wybrano najpopularniejsze tytuły o sporym zróżnicowaniu, które pozwolą na zbadanie m.in. inteligencji, osobowości, samooceny, temperamentu. Lista dostępnych testów na platformie Epsilon jest sukcesywnie rozszerzana i z czasem powinna objąć większą część oferty Pracowni.

Zobacz jakie testy znajdują się na platformie Epsilon.

Sprawdzony wydawca

Platforma Epsilon jest autorskim projektem Pracowni Testów Psychologicznych PTP, największego w Polsce wydawcy testów psychologicznych. Z udostępnianych przez nas narzędzi polscy psychologowie korzystają już od ponad dwudziestu lat. Idąc z duchem czasu przygotowaliśmy rozwiązanie łączące najnowocześniejsze technologie i wieloletnią dbałość o jakość, z której jesteśmy znani.

Łatwy zakup i dostęp

Jednostki badaniowe, tak jak inne produkty z oferty Pracowni można zakupić poprzez sklep online Pracowni : www.practest.com.pl lub bezpośrednio w siedzibie Księgarni Symptomy. Procedura zakupu i płatności jest prosta i przebiega analogicznie jak przy zakupie innych produktów.

Dowiedz się więcej, jak zakupić jednostki badaniowe.

Dostęp do najaktualniejszej wersji narzędzia

Klient, który zakupił licencję na określony test ma gwarancję dostępu do najnowszej wersji narzędzia. Testy na platformie Epsilon będą aktualizowane w przypadku zmian w normach, kształcie narzędzia i innych.

 

Secondary menu

płatności obsługuje payu