Dlaczego nikt mi tego nie powiedział? Szczery doulowy przewodnik dla przyszłych rodziców

Dlaczego nikt mi tego nie powiedział? Szczery doulowy przewodnik dla przyszłych rodziców
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Łukomska Barbara
Tytuł oryginalny:
Why Did No One Tell Me This?: The Doulas' (Honest) Guide for Expectant Parents
Wydawca:
Rok:
2021
ISBN:
978-83-66750-33-3
Oprawa:
Twarda
Liczba stron:
272
49.90zł

Nowoczesny przewodnik dla osób oczekujących dziecka. Autorki bez owijania w bawełnę, ale za to z dużą dawką humoru opowiadają o ciąży, narodzinach i tym, co dzieje się później. Na to czekali współcześni rodzice!


Czas oczekiwania to nieustająca gonitwa pytań – a co, jeśli moje dziecko jest za duże? Co trzeba zawrzeć w planie porodu? Czy wody odejdą mi naturalnie? I jakim cudem uda mi się to dziecko utrzymać potem przy życiu? I gdzie uzyskać odpowiedzi na te wszystkie pytania, które będą pasowały do mnie i do mojego stylu życia?


Dwie doświadczone doule rozwieją wszelkie wątpliwości. Przeprowadzą czytelniczki i czytelników przez cały ten proces, od najwcześniejszego etapu ciąży aż po poporodową dżunglę emocji. Autorki umożliwiają zgłębianie własnych indywidualnych potrzeb, poznanie swoich praw i odnalezienie swojego zdania zarówno podczas ciąży, jak i po jej zakończeniu. Wiedza podana w łatwych do przyswojenia porcjach i ilustracje cenionej artystki Louise Reimer tworzą razem doskonałe narzędzie dla nowego pokolenia rodziców.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu