Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci (6-12 lat)

Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci (6-12 lat)
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Kmiecik Anna M.
Tytuł oryginalny:
What to Do When You Worry to Much: A Kid's Guide to Overcoming Anxiety
Wydawca:
Rok:
2018
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-949071-5-0
Format:
20.0x28.0cm
Ilustracje:
Matthews Bonnie
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
80
34.40zł

"Czy wiesz, że zmartwienia są jak pomidory? Nie oznacza to, że możesz je zjeść. Zmartwienia są jak pomidory, bo gdy zwracasz na nie uwagę i pielęgnujesz w sobie, sprawiasz, że zaczynają rosnąć jak pomidory.”
“Co robić, gdy się martwisz” to bestsellerowy poradnik psychologiczny dla dzieci w wieku 6-12 lat, który w nowatorski sposób edukuje, motywuje i uczy, jak stosować poznawczo-behawioralne techniki radzenia sobie z lękiem. Pobudzające wyobraźnie metafory wyjaśnią dziecku mechanizm powstawania i zaostrzania się lęku, a prosty i pełen ciepła język sprawi, że nauka radzenie sobie z lękiem stanie się przyjemna. Książka wzbogacona jest ilustracjami Bonnie Mathew i licznymi ćwiczeniami, które umożliwią dziecku zwerbalizowanie swoich obaw, a zarazem pobudzą je do ekspresji twórczej. To kompletne narzędzie do pracy z dzieckiem, z którego skorzystało już wiele dzieci, rodziców i wychowawców. Poradnik został przetłumaczony na 21 języków i zdobył Złotą Nagrodę w konkursie National Parenting Publications Awards.

Dr Dawn Huebner jest psychologiem klinicznym, psychoterapeutą, mamą i autorką najcześciej tłumaczonych poradników dla dzieci, których sprzedaż sięgnęła miliona egzemplarzy. Wielokrotnie nagradzana zarówno przez rodziców (Mom’s Choice Award, iParanting Media Award, National Parenting Publications Award) jak i dzieci (Young Voice Award). Poradniki Huebner rekomenduje Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu