Charlie Autysta wspaniały

Charlie Autysta wspaniały
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Pucek Robert
Tytuł oryginalny:
De nobele autist
Wydawca:
Rok:
2021
ISBN:
978-83-66667-07-5
Format:
14.8x21.0cm
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
190
38.00zł

Charlie jest dorastającym chłopcem z autyzmem oraz niepełnosprawnością intelektualną. Książka Romany Vrede to szczere wyznanie matki, obawiającej się o przyszłość syna. Pełna miłości, lęku opowieść o zwykłym, niezwykłym codziennym życiu.


Charlie jest zawsze tu i teraz. Nie umie mówić, ale potrafi się porozumiewać za pomocą serca i duszy. Charlie ma autyzm i niepełnosprawność intelektualną. Ta książka to pełne czułości i bezwarunkowej miłości wyznanie jego matki. Mądra i prawdziwa opowieść o smakowaniu życia, cierpliwości, dawaniu, cierpieniu i akceptacji. O próbie zrozumienia i spojrzenia na świat innymi oczami. Jeśli po nią sięgniesz, na długo pozostanie w Twojej pamięci.
Jacek Hołub - autor książki „Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera”


„Mój syn jest przede wszystkim sobą”, zdaje się mówić matka Charliego. By możliwie najlepiej przygotować swoje dziecko do życia, trzeba zobaczyć w nim konkretnego człowieka. Nie jego autyzm. Nie jakąkolwiek niepełnosprawność. Idąc od ponad 20 lat podobną ścieżką, co Romana Vrede, polecam tę książkę każdemu, kto jest gotów odrzucić schematy, obudzić w sobie ciekawość. Polecam każdemu!
Dorota Próchniewicz, matka Piotra z autyzmem, dziennikarka, autorka bloga dorotaaprochniewicz.blogspot.com

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu