Antyspołeczny. Sekretny dziennik pracownika do spraw zachowań antyspołecznych

Antyspołeczny. Sekretny dziennik pracownika do spraw zachowań antyspołecznych
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Michałowska-Gabrych Iwona, Zarawska Patrycja
Tytuł oryginalny:
Anti-Social
Rok:
2021
ISBN:
978-83-66873-03-2
Format:
14.0x21.0cm
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
352
39.90zł

„Jestem pracownikiem do spraw zachowań antyspołecznych. Jeśli się ze mną spotykasz, to znaczy, że coś w twoim życiu poszło nie tak“.
Przez dziesięć lat Nick Pettigrew był „antyspołecznym“ (ASBO, anti-social behaviour oficer). Funkcja ta – w Wielkiej Brytanii na porządku dziennym – nie ma w Polsce swojego odpowiednika.
Zadaniem antyspołecznego jest troska o to, by lokalna społeczność żyła w harmonii i zadowoleniu. Innymi słowy: żeby ludzie przynajmniej nie skakali sobie do gardeł. To trudny kawałek chleba. Wystarczająco trudny, gdy w twoim rewirze nic szczególnego się nie dzieje. Kiedy jednak stają ci na drodze obsesyjni zbieracze, marzące o sławie niedoszłe dżokejki, wyluzowani właściciele melin narkotykowych i skłonni do pieniactwa handlarze bronią, może rozpętać się istny chaos.
„Antyspołeczny“ to nie tylko błyskotliwa diagnoza współczesnego społeczeństwa. To przede wszystkim niesamowicie zabawna i chwytająca za serce opowieść o pracy z ludźmi, o których większość wolałaby zapomnieć, i o rozwiązywaniu problemów, z którymi mało kto chciałby się mierzyć. Ta książka sprawi, że będziesz się śmiać, płakać i kipieć ze złości… i to czasami naraz, czytając jedno zdanie.


 


 


  

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu