Alex Ben

Wyświetl:
Sortuj według:

 

Cytaty z całego świata - Miłość

Autor: Alex Ben

"Miłość nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.Miłość nigdy nie ustaje." List do Koryntian 13, 6-8"Miłość to niekończąca się tajemnica, bo nie ma żadnej rozsądnej przyczyny, która mogłaby ją wytłumaczyć."Rabindranath TagoreDo książeczki dołączona jest torebka i kartka.

7.90zł

 

Cytaty z całego świata - Modlitwa

Autor: Alex Ben

"Czuwajcie i módlcie się!"Ewangelia wg św. Mateusza 26, 41 "Modlić się, to nie znaczy wiele mówić, ale wiele kochać."Św Teresa z LisieuxDo książeczki dołączona jest torebka i kartka.

7.90zł
$nbsp;

 

Cytaty z całego świata - Pokój

Autor: Alex Ben

"Pokój na świecie zaczyna się od pokoju naszego serca."Kardynał Stefan Wyszyński "Nie chcę pokoju, który przynosi zrozumienie. Chcę zrozumienia, które przynosi pokój."Helen KellerDo książeczki dołączona jest torebka i kartka.

7.90zł

 

Cytaty z całego świata - Rodzina

Autor: Alex Ben

Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu.Jan Paweł IICzłowiek podróżuje w poszukiwaniu czegoś, czego potrzebuje i znajduje to, powracając do domu.George MooreDo książeczki dołączona jest torebka oraz kartka.

7.90zł
$nbsp;

 

Cytaty z całego świata - Samotność

Autor: Alex Ben

"Samotność jest wyborem serca, a nie stanem, na który jesteśmy skazani."Do książeczki dołączona jest torebka oraz kartka.

7.90zł

 

Cytaty z całego świata - Uczciwość

Autor: Alex Ben

"Takie oto jest pierwsze przykazanie miłości:prosić tylko o to, co uczciwe i czynić tylko to, co uczciwe."CyceronDo książeczki dołączona jest torebka i kartka.

7.90zł
$nbsp;
 

Secondary menu

płatności obsługuje payu