Dla studentów

Studenci, którzy planują zastosować testy psychologiczne w pracy magisterskiej, muszą dostarczyć wypełnione upoważnienie. Upoważnienie wypełnia promotor, który musi być psychologiem. Jeśli test przeznaczony jest nie tylko dla psychologów, promotor musi mieć uprawnienia do korzystania z testu. Upoważnienie musi być poświadczone przez sekretariat uczelni (pieczątka i podpis pracownika sekretariatu).

ZAKUP TESTÓW PAPIEROWYCH

Studenci mogą kupić wyłącznie arkusze (UWAGA!!!! nie trzeba kierować się liczbą sztuk w komplecie - student może zamówić tyle sztuk, ile potrzebuje, np. 13 lub 74), podręczniki i klucze powinny być dostępne w uczelnianej bibliotece lub laboratorium technik diagnostycznych.

Studenci otrzymują 15% zniżki na zakup arkuszy. Zniżka obowiązuje od 18 lipca 2016. Studenci nie mogą kupować arkuszy przez księgarnię internetową - tam nie obowiązuje ani rabat, ani sprzedaż na sztuki.UWAGA!!! Studenci nie kupują przez stronę!!! Kupując przez stronę student pozbawia się rabatu i możliwości zwrotu arkuszy!

ZAKUP TESTÓW NA PLATFORMIE EPSILON

Studenci mogą kupić wyłącznie licencje badawcze (bez raportu) na platformie Epsilon.

Licencje badaniowe (z raportem) oraz licencje na wprowadzanie wyników są sprzedawane wyłącznie psychologom oraz osobom posiadającym uprawnienia do zakupu i stosowania wybranych testów psychologicznych.


Upoważnienie należy mieć przy zakupie arkuszy lub licencji Epsilon w księgarni - w przypadku zakupów wysyłkowych - należy przesłać jego skan mailem na adres testshop@practest.com.pl

UWAGA!!! Upoważnienie = zamówienie, nie należy zamawiać powtórnie ani faxem, ani przez stronę!

W przypadku przesyłek kurierskich należy podać numer telefonu odbiorcy!!!

Wydrukuj wzór upoważnienia w formacie PDF: UPOWAŻNIENIE

Secondary menu

Wskaż newsletter, który chcesz zasubskrybować, lub z subskrypcji którego chcesz zrezygnować.

płatności obsługuje payu