CSQ - Kwestionariusz Strategii Radzenia Sobie z Bólem

Autorzy:
A. C. Rosenstiel i F. J. Keefe
Adaptacja:
Zygfryd Juczyński
Wiek:
dorośli
Procedura:
badanie indywidualne lub grupowe; bez ograniczenia czasu - przeciętnie 15 minut
Użytkownicy testu:
psychologowie, socjologowie, pedagodzy, psychoterapeuci, personel medyczny, pracownicy ochrony i promocji zdrowia (wymagany dyplom magisterski studiów psychologicznych, socjologicznych, pedagogicznych, medycznych lub ochrony i promocji zdrowia)
Kategoria testu:
A - Dla psychologów; dla innych profesjonalistów

CSQ jest przeznaczony do grupowego i indywidualnego badania osób chorych, uskarżających się na ból. Kwestionariusz składa się z 42 stwierdzeń; służy do oceny stosowanych strategii radzenia sobie z bólem i ich skuteczności w opanowywaniu i obniżaniu bólu.

Opis narzędzia, jego własności psychometryczne, instrukcja badania i normy znajdują się w zbiorze "Narzędzia pomiaru w promocji i psychologii zdrowia" Zygfryda Juczyńskiego.

Cennik testów ważny od dnia 01.07.2017 r. do dnia 30.12.2017 r. Dotyczy to testów wydanych przez Pracownię. Ceny pozostałych testów (oznaczonych w spisie gwiazdką) mogą ulec zmianie. UWAGA!!! Komplet testu w fakturze rozpisany będzie na elementy z powodu zróżnicowanych stawek VAT. Podane ceny są cenami brutto, dlatego na fakturze mogą wystąpić groszowe różnice.
ELEMENT TESTU:CENA NETTO:CENA BRUTTO:VAT:
162.28zł
170.39zł
5%
170.39zł
13.07zł
16.07zł
23%
16.07zł
 
Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

Wskaż newsletter, który chcesz zasubskrybować, lub z subskrypcji którego chcesz zrezygnować.

płatności obsługuje payu