Bóg jeszcze nie umarł. Co fizyka kwantowa mówi o naszym pochodzeniu

Bóg jeszcze nie umarł. Co fizyka kwantowa mówi o naszym pochodzeniu
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Kotarski Bartłomiej
Tytuł oryginalny:
God is not dead. What Quantum Physics tell us our origins and how we should live
Wydawca:
Rok:
2015
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-63965-64-8
Format:
14.5x20.5cm
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:
338
39.90zł

Oto rewolucyjna publikacja fenomenalnego fizyka kwantowego, doktora Amita Goswamiego, przedstawiająca niezbite dowody na istnienie boga, których ludzie poszukiwali od tysięcy lat. W ten sposób, opierając się głównie na wynikach własnych wieloletnich badań, potwierdził on tezę Einsteina, że wszystko we wszechświecie dzieje się tak naprawdę w umyśle boga!
Ta książka jest niezwykłym kompendium dla sceptyków, które uczy genialnych metod, jak odkrywać boga i przenikać jego umysł za pomocą nauki. To także ultranowoczesny przewodnik po tajemnicach fizyki kwantowej, biofizyki i biologii molekularnej w odniesienie do ewolucjonizmu i kreacjonizmu, który odsłania wszelkie nierozwikłane dotąd tajemnice biologii – kwestię pochodzenia człowieka czy luki w ewolucyjnym zapisie kopalnym.
Jeśli sądzisz, że niniejsza publikacja będzie dla ciebie za trudna, to wiedz, że się mylisz. Stanowi ona przystępne wprowadzenie do aktywizmu kwantowego. W sposób prosty przedstawia, jak współgrają ze sobą: genetyka, filozofia, religia, marzenia senne, telepatia, archeologia i wiele innych na pozór wykluczających się dziedzin. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!
Poznaj tajemniczy świat kwantów i odkryj boską naturę wszechświata

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu